reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

NVIDIA: Gears of War 4 zdarma ke GTX 1070 a 1080

, , aktualita
NVIDIA: Gears of War 4 zdarma ke GTX 1070 a 1080
NVIDIA si připravila novou nabídku, s jejíž pomocí chce vylepšit prodeje svých grafických karet GeForce GTX 1070 a 1080. Už nyní tak platí, že ke každé takové kartě dostaneme hru Gears of War 4 zdarma. Ta ale ještě není na trhu.
Nabídka hry Gears of War 4 zdarma platí od včerejšího dne a týká se výhradně karet GeForce GTX 1070 a 1080 nové generace Pascal, což jsme tak trošku mohli očekávat. Na akci Gamescom 2016 byla totiž tato hra ukázána, jak běží v rozlišení 4K na počítači s GPU Pascal a model GTX 1080 byl prohlašován za ideál pro hraní této hry ve zmíněném rozlišení a ostatně i GTX 1070 by to měla zvládnout.

Gears of War 4 také bude jedna z prvních her distribuovaných v rámci nabídky Xbox Play Anywhere. To znamená, že když si koupíte verzi pro PC, budete si moci hru zdarma stáhnout také pro Xbox a naopak. To bude platit i pro verzi, kterou dostaneme zdarma ke kartám firmy NVIDIA. A mimochodem se budou moci na PC a Xbox One používat stejné uložení pozice, ukazovat se budou dosažené úspěchy a k dispozici budou stejné odemčené prvky. Pokud máte vhodný monitor a rychlé připojení, můžete se v následujícím videu podívat na to, jak bude Gears of War 4 vypadat v rozlišení 4K.


Samotná hra přijde na trh 11. října, takže za necelé tři týdny a potřebovat na ni budeme sestavu s alespoň Core i5-3470 na 3 GHz či ekvivalentní procesor, 8 GB RAM a kartu úrovně GeForce GTX 750 Ti, což má stačit na Full HD. Nepřekvapí pak, že jako ideální konfigurace je uvedeno PC s procesorem Core i7-4790K a grafikou GeForce GTX 980 Ti nebo 1080.


Hru zdarma dostaneme nejen k samotné zakoupené kartě GeForce GTX 1080 či 1070, ale také k nově zakoupenému desktopu s jednou z nich a případně k notebooku s jejich mobilní verzí. Nabídka platí pro hardware nakoupený do 20. října. Další informace najdete v odkazu na zdroj aktuality.

Zdroj: NVIDIA
reklama
reklama
reklama
reklama