www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA GTC bude v dubnu, záběr bude opět široký

NVIDIA GTC bude v dubnu, záběr bude opět široký
, , aktualita
Společnost NVIDIA zveřejnila plán ohledně akce GPU Technology Conference, která proběhne v dubnu, ovšem stále ještě nepůjde o běžnou událost plnou osobních setkání, workshopů a sezení. Co se chystá?
K oblíbeným
reklama
GPU Technology Conference proběhne v termínu 12. až 16. dubna a odstartuje projevem Jensena Huanga. Následovat budou sice přednášky, workshopy Deep Learning Institute (DLI) a setkání s experty (Connect with the Experts), ovšem ne osobní, čili stále půjde o virtuální událost streamovanou přes Internet. GTC 2021 tak bude v základu zdarma, ale pokud má někdo zájem právě o workshopy DLI, musí při registraci složit ještě 249 USD. 
 
 
Náplní GPU Technology Conference jsou všechny věci týkající se GPU, čili hry nejsou vyloučeny, ale těm jsou věnovány jiné tematické akce, takže pokud se NVIDIA světa her dotkne, pak spíše jen okrajově. Jinak ale půjde spíše o vše ostatní, co spadá do světa GPU, nebo s ním sousedí, takže především umělá inteligence, robotika, hluboké učení, datová centra, HPC a virtualizace, věda, finančnictví, grafický design, zdravotnictví, vysoké školství a věda, výroba, média a zábava, IoT, 5G, komerce a telekomunikace. 
 
NVIDIA aktuálně přijímá registrace od vývojářů, výzkumníků, inženýrů a jiných profesionálů, kteří by se rádi podělili se svou prací. A pokud jde o hry, lze předpokládat, že půjde především o pokrok v oblasti ray tracingu, virtuální či rozšířené reality či herních enginů. 
 
Abychom pak sledovali projev Jensena Huanga, k tomu se nebudeme potřebovat registrovat a řada prezentací a webinářů bude také poté k dispozici i ve formě záznamů streamovaných na Internetu. Ale o tom až za více než dva měsíce. 
 
Zdroj: NVIDIA 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala