www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem

Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
, , aktualita
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nvidia má podle uniklých informací na Internet chystat dva nové mobilní čipy. Půjde o GeForce MX330 a MX350, přičemž by měly být představeny v průběhu letošního února. Využijí starší architekturu Pascal, která se tak stále nechystá do důchodu. Má být vyráběn Samsungem pomocí FinFET technologie, není ale jasné, zda na 16nm nebo 14nm procesu.
 
Nvidia GeForce MX250
 
GeForce MX330 by měla podle všeho dostat 384 CUDA jader a čip GP108 (některé úniky ale hovoří o ořezaném GP107). Vypadá to, že by se mohly objevit dvě varianty s TDP 10-12 W a 25 W. Paměťová sběrnice má mít 64 bitů a využít se mají 7Gbps GDDR5 paměti. V případě GeForce MX350 se nicméně hovoří vždy o čipu GP107, který by měl přinést až 640 CUDA jader a s tím i výkon někde na úrovni GeForce GTX 1050.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek