www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA nyní nabízí CUDA i PhysX pro notebookové grafické karty

NVIDIA nyní nabízí CUDA i PhysX pro notebookové grafické karty
, , aktualita
NVIDIA se rozhodla, že i uživatelům notebookových grafických karet přinese možnost využívat technologie CUDA a PhysX. Zájemci si tedy mohou stáhnout ovladače pro tyto karty přímo od NVIDIE a využít jejich sílu pro výpočetní úkony a akceleraci...
K oblíbeným
reklama
NVIDIA se rozhodla, že i uživatelům notebookových grafických karet přinese možnost využívat technologie CUDA a PhysX. Zájemci si tedy mohou stáhnout ovladače pro tyto karty přímo od NVIDIE a využít jejich sílu pro výpočetní úkony a akceleraci fyzických výpočtů.Zatím je však k dispozici pouze betaverze ovladačů určených pro řady GeForce 8, 9 a Quadro NVS. Příští rok již mají být k dispozici WHQL certifikované ovladače pro GeForce 7, 8, 9 a Quadro NVS.

Tudíž i na notebooku si budeme moci pomocí GPU akcelerovat práci v aplikacích jako Badaboom od Elemental Technologies, Power Director 7 od Cyberlink, Folding@home, Einstein@home, GPUGRID, SETI@home atd. NVIDIA PhysX zase u svých titulů podpoří například Epic Games, Electronic Arts nebo 2K Games.

Zdroj: TZ NVIDIA
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře