www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA ohlašuje na leden GeForce RTX ‘Special Broadcast’, o čem bude?

NVIDIA ohlašuje na leden GeForce RTX ‘Special Broadcast’, o čem bude?
, , aktualita
NVIDIA si na virtuální CES 2021 přichystala prezentaci nazvanou GeForce RTX: Game On, kterou si však nevezme na starost sám Jensen Huang, ale Jeff Fisher, senior viceprezident divize GeForce. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA si tak na 12. ledna chystá prezentaci, která bude spojena s produkty GeForce, jak je zřejmé už z upoutávky. Nebylo tak třeba už ani dodávat, že se bude jednat o novinky z oblasti hraní a grafiky, nicméně my se zatím pochopitelně nedozvíme to, co konkrétního se NVIDIA chystá uvést. Jistou představu ale samozřejmě máme. 
 
 
Můžeme očekávat, že NVIDIA si připraví prezentaci mobilních GeForce, které budou představovat velice důležitý launch, stejně jakou jsou dnes důležité mobilní počítače, alespoň z hlediska prodejů. Očekáváme přitom, že mobilní RTX 3000 budou už pevně spjaty s APU firmy AMD, a to konkrétně s generací Cezanne (Zen 3), ovšem samozřejmě i s Intel Comet Lake či Tiger Lake. 
 
Dále se nám ale rýsují také nové desktopové karty GeForce, a to jako nejbližší v pořadí asi model RTX 3060 s 12 GB paměti, kterou by měla následovat 6GB verze a možná se něco dozvíme i o GeForce RTX 3080 Ti. Na začátku příštího roku ale proběhne souboj mezi NVIDIÍ a AMD právě v oblasti rozumně naceněných karet, čímž myslíme MSRP kolem 200 či 300 dolarů, takže spíše budeme řešit RTX 3060 a nástupce série Radeon RX 5700. 
 
Co dalšího si NVIDIA přichystá, na to si musíme už jen počkat a pochopitelně je tu i možnost, že se s našimi očekáváními netrefíme. 
 
Zdroj: NVIDIA 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Na trh se dostává celkem 28 verzí mobilních GeForce RTX 3000 Na trh se dostává celkem 28 verzí mobilních GeForce RTX 3000
NVIDIA nedávno zaujala svou nabídkou grafických karet GeForce RTX 3000 pro notebooky a tím, že nechala už pouze na jejich výrobcích, aby zákazníky informovali o použité výkonnostní verzi. A nyní se ukazuje, že těchto verzí je skutečně hodně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře