www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA ruší i GTC webcast, jak se dozvíme o novinkách?

NVIDIA ruší i GTC webcast, jak se dozvíme o novinkách?
, , aktualita
NVIDIA se už dříve rozhodla, že kvůli koronaviru zruší svůj letošní ročník konference GTC, přičemž oznámen byl online webcast, kde jsme se měli dozvědět vše potřebné. Ten byl ale nyní také zrušen. 
K oblíbeným
reklama
Jensen Huang se tak chystal na svou obvyklou prezentaci, která se ovšem už neměla odehrát před živým publikem, ale online. Poté měly následovat další prezentace v rámci online verze GTC 2020, ale to celé bylo nyní zrušeno. Jde o zajímavé a nečekané rozhodnutí vzhledem k tomu, jak moc si NVIDIA považuje své konference a jak významná je vždy i úvodní prezentace jejího šéfa. 
 
 
Jak to tedy bude pobíhat? Namísto živých či pouze online vystoupení nám sama NVIDIA prostě jen rozešle tiskové zprávy s novinkami, které se chystala na GTC 2020 představit, a to v průběhu 24. března, čili právě za dva týdny. Ihned poté pak bude následovat konference s investory, z níž samotné bychom se mohli dozvědět také nějaké výživné informace, takže si můžeme v kalendáři kroužkovat přespříští úterý. 
 
GPU Technology Conference, na níž NVIDIA původně očekávala cca 10.000 návštěvníků, tak letos proběhne i v online podobě velice omezeně, ovšem my bychom neměli přijít o žádné z chystaných novinek, jen se je dozvíme z tiskovek. Rozhovor Huanga s investory proběhne na stránkách investor.nvidia.com a zaposlouchat se do něj bude moci i široká veřejnost. Začátek je naplánován na 8. hodinu ranní pacifického času, čili 4. odpolední našeho času. Čili někdy předtím a snad s dostatečným předstihem by NVIDIA měla zveřejnit slíbené tiskovky, abychom se s nimi mohli seznámit. 
 
A proč vůbec NVIDIA zrušila i digitální prezentaci? Prý i tu by bylo vzhledem k šířící se nákaze obtížné zajistit, což vypadá jako odůvodnění trošku podivně, když si uvědomíme, že by k tomu v podstatě stačil sám Jensen Huang před kamerou a případní hosté. Nicméně jiné části "GTC Digital" proběhnou, a to webinary, sezení s experty, předem zaznamenané rozmluvy, atd. NVIDIA ale zatím není připravena sdělit detaily, takže podrobné informace o tom, co a kdy bude odstreamováno, se dozvíme později. 
 
Zdroj: TZ NVIDIA via techPowerUp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv
Komunikátor WhatsApp chce bojovat proti šíření dezinformací, jejichž počet se významně zvýšil během nynější koronavirové pandemie. Právě o viru a nemoci koluje spousta nesmyslů a omezením sdílení zpráv by se to mělo omezit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice
Co se týče grafických karet Intelu, v posledních měsících se probírala především ukázka DG1, ovšem čeká se především na to, co předvedou modely DG2. Ty už můžeme označit za grafiky pro nadšence a vhodné i do pracovních stanic. Doufejme.
Včera, aktualita, Jan Vítek
EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let
Event Horizon Telescope nám loni přinesl historicky první snímek černé díry, respektive jejího bezprostředního okolí. Šlo o střed galaxie M87 vzdálené cca 54 milionů světelných let. Nyní se posuneme o dva řády dál. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře