www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA uvádí DLSS a Reflex pro Unreal Engine

NVIDIA uvádí DLSS a Reflex pro Unreal Engine
, , aktualita
Společnost NVIDIA si připravila technologie DLSS a Reflex určené speciálně pro Unreal Engine verze 4.26, pro nějž přicházejí v podobě pluginu. Jde tak v tomto případě jednak o výkon a pak i o kratší latence mezi vstupem a výstupem. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA si tak pro vývojáře her používající engine Unreal Engine 4 (UE4), a to konkrétně ve verzi 4.26, připravila nový plugin pro technologii DLSS a vedle toho dostala do stejného enginu technologii Reflex přímo jako podporovanou funkci. 
 
 
DLSS je tak vůbec poprvé k dispozici pro Unreal Engine a jeho hlavní verzi v podobě pluginu, přičemž jak dobře víme, úkolem této technologie je využít AI upscaling obrazu pro zvýšení snímkovací frekvence v daném rozlišení. To je obvykle spojeno s ray tracingem, nicméně DLSS je pochopitelně možné obecně využít pro navýšení FPS, aniž by daná hra podporovala ray tracing. 
 
NVIDIA Reflex zase pro vývojáře představuje sadu nástrojů pro měření a vylepšování latencí CPU a GPU při renderování her, což má pak přímý vliv na celkové zpoždění od klávesnice až po monitor. Nyní je Reflex už také k dispozici v rámci hlavní vývojové větve UE4. 
 
 
NVIDIA se také pochlubila tím, že Reflex už se používá ve společnostech Activision Blizzard, Ubisoft, Riot, Bungie, Respawn a samozřejmě i Epic Games. 
 
Zdroj: TZ NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře