Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

O víkendu se v Brně odehraje finále PLAYzone lig

4.2.2011, PLAYzone , aktualita
O víkendu se v Brně odehraje finále PLAYzone lig
Hráči a fanoušci kompetitivních počítačových her se mají tuto sobotu na co těšit. V brněnské herně Velký Špalíček se totiž od rána do noci budou odehrávat finále zimní sezony herních online lig, které pořádá portál www.playzone.cz. Do Brna...
Hráči a fanoušci kompetitivních počítačových her se mají tuto sobotu na co těšit. V brněnské herně Velký Špalíček se totiž od rána do noci budou odehrávat finále zimní sezony herních online lig, které pořádá portál www.playzone.cz.

Do Brna se sjedou ti nejlepší hráči za uplynulý půlrok ve hrách Counter-Strike 1.6, TrackMania: Nations, StarCraft 2 a Counter-Strike: Source. Hlavními partnery jednotlivých soutěží jsou společnosti GIGABYTE a INTEL, které poskytly věcné ceny pro nejlepší trojici umístěných v hodnotě převyšující 100 tisíc korun.Z celé akce mohou diváci sledovat LIVE přenos na webu www.playzone.cz/tv , hlavním lákadlem budou bezesporu komentovaná finále všech her. Největší zájem budí finále GIGABYTE CS1.6 ligy a také INTEL TrackMania ligy, ve kterých se představí hráči známí ze světových akcí. Mezi největší favority v TrackManii se řadí Erik „hakkiJr“ Leštach, který je několikanásobným reprezentantem naší scény na vrcholových akcích typu herní olympiády World Cyber Games, kde dosahoval skvělých umístění.

V Counter-Strike 1.6 si brousí zuby na první místo celek eSuba, který v celé sezóně předváděl nejlepší výkony ze všech. Podobně jako Leštach jsou i „esubáci“ zoceleni mnoha zkušenostmi ze zahraničí. Jejich největšími konkurenty v boji o titul budou týmy eEriness a Necroraisers, kteří si již brousí zuby na jedničku domácí scény.

Přímý přenos z akce začíná na PLAYzoneTV v 11 hodin dopoledne a konec je naplánovaný ihned po předání cen vítězům INTEL CS:Source ligy po 22. hodině.
Autor: PLAYzone
Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže.