www.svethardware.cz
>
>
>
>

OCZ nabídne firmware pro zvýšení výkonu SSD Octane

OCZ nabídne firmware pro zvýšení výkonu SSD Octane
, , aktualita
Společnost OCZ Technology zapracovala na firmware svých SSD řady Octane, které jsou založeny na kontrolerech Indilinx Everest. Jedná se konkrétně o IOPS firmware (v1.13) pro Octane SATA 3.0 Series, jenž má značně navýšit výkon v "disciplíně"...
reklama
Společnost OCZ Technology zapracovala na firmware svých SSD řady Octane, které jsou založeny na kontrolerech Indilinx Everest. Jedná se konkrétně o IOPS firmware (v1.13) pro Octane SATA 3.0 Series, jenž má značně navýšit výkon v "disciplíně" IOPS, tedy množství vstupních a výstupních operací za sekundu.

OCZ nabídlo také srovnání s firmware v1.12 u SSD Octane 128 GB, 256 GB a 512 GB. V případě klasických 4K IOPS (náhodný zápis) to u 128 GB verze znamená 18000 IOPS oproti 7700, u 256GB to je 25000 IOPS (12000) a konečně u 512GB se dočkáme 26000 IOPS (16000). Tyto výsledky jsou založeny na testu Iometer 2008.

S tímto tiskovým prohlášením však OCZ přišlo ještě předtím, než nový firmware dalo k dispozici na svých stránkách, takže odkaz nabídnout nemůžeme.

Zdroj: TZ OCZ Technology
reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek