www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

OCZ odhaluje trojkanálový paměťový kit DDR3 pro Core i7 s frekvencí 2000 MHz

OCZ odhaluje trojkanálový paměťový kit DDR3 pro Core i7 s frekvencí 2000 MHz
, , aktualita
Společnost OCZ nelení a přichází s dalšími paměťmi typu DDR3, které jsou určeny novým procesorům Intel Core i7 a čipové sadě Intel X58 Express. Jedná se tedy o tříkanálový kit ze série Blade, jenž se při frekvenci DDR3-2000 může pochlubit...
K oblíbeným
reklama
Společnost OCZ nelení a přichází s dalšími paměťmi typu DDR3, které jsou určeny novým procesorům Intel Core i7 a čipové sadě Intel X58 Express. Jedná se tedy o tříkanálový kit ze série Blade, jenž se při frekvenci DDR3-2000 může pochlubit časováním CL 7-8-7.Paměti jsou k dispozici v 6GB kitu (3x 2 GB) a pracují při napětí 1,65 V. O chlazení se zde starají jednoduché hliníkové pasivy, jaké najdeme na řadě jiných verzí. Záruční lhůtu však OCZ nabízí doživotní.

Zdroj: TZ OCZ Technology
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů