www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

OCZ představuje nové výkonné DDR2 i DDR3 paměti Flex EX i s vodním chlazením

OCZ představuje nové výkonné DDR2 i DDR3 paměti Flex EX i s vodním chlazením
, , aktualita
Společnost OCZ Technology ještě v žádném případě neláme hůl nad paměťmi DDR2, což dokazuje uvedením nových výkonných sérií Flex EX, které jsou chlazené vzduchem i vodou. Kromě toho se však představí i nové paměti DDR3. Každý modul ze série...
reklama
Společnost OCZ Technology ještě v žádném případě neláme hůl nad paměťmi DDR2, což dokazuje uvedením nových výkonných sérií Flex EX, které jsou chlazené vzduchem i vodou. Kromě toho se však představí i nové paměti DDR3.Každý modul ze série Flex EX využívá blok pro chlazení vodou, jenž se poprvé objevil u pamětí OCZ Flex XLC (Xtreme Liquid Convection). Vodní chlazení můžeme, ale nemusíme využívat, přičemž výhody a nevýhody jsou zde jasné.

Konkrétně pak jde o tyto verze:
  • OCZ PC2-9600 Flex EX 4GB (2x2GB) 1200MHz CL 6-6-6-18 @ 2,2 V
  • OCZ PC2-6400 Flex EX 4GB (2X2GB) 800MHz CL 4-4-3-15 @ 2,1 V
  • OCZ PC3-12800 Flex EX 4GB (2x2GB) 1600MHz CL 7-6-6-24 @ 1,9 V
  • OCZ PC3-16600 Flex EX 4GB (2x2GB) 2000MHz CL 8-8-8-30 @ 2,0 V

Zdroj: TZ OCZ Technology
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře