reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

OCZ uvádí druhou generaci Virtualized Controller Architecture

, , aktualita
OCZ uvádí druhou generaci Virtualized Controller Architecture
Společnost OCZ Technology ohlásila, že přichází na svět s druhou generací její vlastní architektury Virtualized Controller Architecture (VCA), která je určena především pro firemní použití ve spolupráci s SSD pro rozhraní PCI Express nebo...
OCZ uvádí druhou generaci Virtualized Controller Architecture
Společnost OCZ Technology ohlásila, že přichází na svět s druhou generací její vlastní architektury Virtualized Controller Architecture (VCA), která je určena především pro firemní použití ve spolupráci s SSD pro rozhraní PCI Express nebo SAS.VCA 2.0 má poskytnout flexibilitu, vyšší výkonnost i spolehlivost ve specializovaných úložných systémech a jedná se o nástupce architektury poprvé využité v OCZ Z-Drive R3 PCIe a Talos SAS SSD. Podporuje vytvoření virtuálních skupion logických jednotek (LUN), jejichž výkon je škálovatelný se vzrůstajícím počtem a slibuje zjednodušenou správu dat bez dopadu na výkon. VCA 2.0 také dle OCZ je jedinou virtualizační vrstvou na trhu s podporou příkazu TRIM a SCSI unmap.

Obsahuje také ochranu dat při výpadku napájení, kdy má být zajištěna integrita dat a ještě lepší funkčnosti lze dosáhnout s využitím kontroleru OCZ SuperScale, který poskytne přímý přístup do paměti (DMA) a další funkce pro správu dat (OCZ Unique Command Queuing, apod.), které obslouží procesor v kontroleru.

VCA 2.0 bude uvedena na trh společně s novými RevoDrive 3, Z-Drive R4 a dalšími SSD pro PCI Express.

Zdroj: TZ OCZ Technology
reklama
reklama
reklama