www.svethardware.cz
>
>
>
>

OCZ uvádí SDHC karty série Premium Gold

OCZ uvádí SDHC karty série Premium Gold
, , aktualita
Společnost OCZ přichází s novými paměťovými kartami formátu Secure Digital High Capacity (SDHC) s označením Premium Gold Series. Ty mají vynikat především výkonem, tedy přenosovými rychlostmi. Paměti přichází v kapacitách 4 GB, 8 GB a 16...
K oblíbeným
reklama
Společnost OCZ přichází s novými paměťovými kartami formátu Secure Digital High Capacity (SDHC) s označením Premium Gold Series. Ty mají vynikat především výkonem, tedy přenosovými rychlostmi.Paměti přichází v kapacitách 4 GB, 8 GB a 16 GB a řadí se do Speed Class 6. Rychlost zápisu činí 150X, takže se tyto paměti hodí především pro profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon nutný pro zápis velkých RAW souborů, apod.

OCZ také pro tyto paměti doplňuje nabídkou své doživotní záruky, ale už neříká, na jaké ceny se máme připravit.

Zdroj: TZ OCZ
reklama
Nejnovější články
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410 Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410
V příštím roce očekáváme 14nm procesory Intel Comet Lake-S, čili desktopové Core 10. generace, které pochopitelně přijdou na trh s novými čipovými sadami. Společnost Gigabyte nyní vyzradila, jaké to budou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi
Spíše než postupnou erozí prý mohla být jezera na měsíci Titan vytvořena podstatně rychleji pomocí podzemních explozí. Mluví o tom nová studie, která si všímá toho, jak vznikají krasové jevy a co v tomto ohledu je a není možné.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Asus si připravil párek desek ROX X570 formátu Mini ITX a DTX Asus si připravil párek desek ROX X570 formátu Mini ITX a DTX
Společnost Asus se rozhodla přinést na trh příspěvek také pro zájemce o výkonné desky pro AMD, ovšem v malém provedení, respektive formátu Mini ITX a Mini DTX. A jde konkrétně o modely ROG Crosshair VIII Impact a ROG Strix X570-I Gaming.
13.9.2019, aktualita, Jan Vítek2 komentáře