Odpovědi na časté otázky: CASIO E-200

Odpovědi na časté otázky: CASIO E-200
, , článek
Casio uveřejnilo na svých webových stránkách soubor často kladených otázek (FAQ), týkajících se jejich modelu CASSIOPEIA E-200. Přinášíme vám výtah z toho zajímavějšího, co FAQ nabízí.
K oblíbeným
reklama
Casio uveřejnilo na svých webových stránkách soubor často kladených otázek (FAQ), týkajících se jejich modelu CASSIOPEIA E-200. Přinášíme vám výtah z toho zajímavějšího, co FAQ nabízí.
  • CASSIOPEIA E-200 nemá při nahrávání automatické řízení úrovně (AGC). To má samozřejmě za důsledek skutečnost, že při přebuzení je záznam zkreslený - neboli pokud "zařvete" do mikrofonu, je při přehrávání váš řev poněkud "obdélníkový" :-)
  • Díky omezeným možnostem použitého reproduktoru je hlasitější reprodukce zkreslená. Doporučení - pořiďte si sluchátka nebo externí reproduktor
  • Aplikace které umí využít jen paměťové karty s ID=1 nejsou u CASSIOPEI schopné na paměťovou kartu přistoupit. ID1 je u CASSIOPEI vyhraženo vnitřní paměti
  • CF kartu není možné přímo využít pro záznam zvuku (nic samozřejmě nebrání tomu záznam pořízený do hlavní paměti na CF kartu po pořízení nahrávky přesunout).
  • a to je zajímavé - pokud má displej nastavený vyšší úroveň jasu, produkuje i vyšší rušení. V důsledku toho jsou při hodně "vyjaseném" displeji občas problémy s funkčností bezdrátových (WiFi) CF karet - a i s některými dalšími kartami. Řešení doporučuje Casio jednoduché - stáhněte jas displeje.
  • protokolem podporovaným pro VPN (virtuální privátní sítě) je PPTP (Point-to-Point Tunneling VPN Protocol) - viz info od Microsoftu
reklama
Nejnovější články
ITS tiskárny Canon Pixma G540 a G640 přináší 6inkoustový tisk ITS tiskárny Canon Pixma G540 a G640 přináší 6inkoustový tisk
Canon představil ITS tiskárnu Pixma G540 a multifunkci G640, které se mohou pochlubit systémem 6 inkoustů. Přibyla červená a šedá barva. Tyto barvy mají zajistit kvalitnější tisk fotografií s lepšími odstíny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně
Společnost Intel už dříve ohlásila, že se chystá výstavbu nové továrny v jedné z evropských zemí, ale dosud jsme neměli představu o tom, co a kde by to mohlo být. To se možná už brzy dozvíme, neboť Intel už chce jednat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store
Microsoft dle Windows Central pracuje na nové verzi aplikace pro Windows Store v systému Windows 10, která má představit jak nové uživatelské rozhraní a také s ní budou zaveden nová pravidla pro vývojáře.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy
Společnosti Intel se povedlo uspět u soudu v Texasu, kde se projednával patentový spor s firmou VLSI. Tu přitom označil za pouhou skořápku udržovanou jen za účelem zisku ze soudních tahanic. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS? Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS?
Už v lednu NVIDIA hlásila, že technologie RTX, a to ray tracing a DLSS přichází do titulu Call of Duty: Warzone, který už v minulém roce dostal podporu technologie Reflex. Dnes se ale podíváme na to, jak mu prospěje DLSS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře