olsen

Registrace: 31.3.2006
Komentářů: 180, score 0.8
Účast v Expertiádách: 67 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 22 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 4.7.2011 s hodnocením +2:
Rovněž bych upozornil na fakt, že FM1 deska byla formátu fullATX, zatímco pro socket 1155 ­(Intel­) byla použita miniITX­(!­). Jednak bude miniITX deska žrát sama o sobě o něco méně elektřiny ­(méně portů, slotů, výbavičky a všeho­), druhak bude jistě z výroby mnohem agresivněji uzpůsobena pro úsporu energie ­(a nižší výhřevnost­), protože se s ní počítaá do drobných kastlí se špatnou cirkulací vzduchu.

FullATX fošna naopak bude cílit spíše na maníky co
přetaktovávají a honí výkon.

Stačí se mimochodem podívat na idle spotřeby, pro miniITX Intel jsou o 10 stupňů nižší, v jiných recenzí jsem však viděl srovnatelné výsledky ­(+­-stejná spotřeba, dokonce někde i nižší­).
Komentář z 18.5.2011 s hodnocením +2:
Teda, těch 533MHz, to je fakt síla. Jako by nestačilo,že je ten řadič jednokanálový, to musí tu grafiku slušně zabít.
Komentář z 26.10.2011 s hodnocením +1:
Ale jo, dalo se to zachytit... zprávu jsem viděl poměrně včas, určitě se ještě nějaká levná 2TB 5400­-otáčkovka dala splašit. Ale než člověku došlo, že by se měl zásobit, bylo pozdě :)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 21.11.2011 s hodnocením -2:
Já bych zase namítl, že do těch nejlevnějších sestav bych netlačil košer skříň a použil bych nejlevnější šupku co je, alespoň do té office sestavy ­(však to bude stát pod stolem a nikdo se v tom vrtat nebude­).

Stejně tak, minimálně ta Office sestava by si měla vystačit s levnějším Fortronem ­(taková ta OEM verze, co ji prodává eurocase ­- CZC u nich uvádí v eshopu nižší poruchovost, než mají tyto seasonicy, tak by na tom něco mohlo být­).