reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Packard Bell dot s - netbook na cestu

, , aktualita
Packard Bell dot s - netbook na cestu
Společnost Packard Bell se rozhodla přinést na trh nový model počítače spadajícího do umírající kategorie netbooků. Jedná se o model s označením dot s, který je jako 10,1" netbook skladný, přizpůsobený sociálním sítím (slibuje přístup k...
Packard Bell dot s - netbook na cestu
Společnost Packard Bell se rozhodla přinést na trh nový model počítače spadajícího do umírající kategorie netbooků. Jedná se o model s označením dot s, který je jako 10,1" netbook skladný, přizpůsobený sociálním sítím (slibuje přístup k nim pomocí stisku jedné klávesy) a také je vybaven portem HDMI. Založen je na třetí generaci procesorů Intel Atom, a to konkrétně modelu N2600 - dvoujádrovém Cedar Trail pracujícím na 1,6 GHz.

Vybrat si budeme moci mezi několika barevnými provedeními, která nabídnou také textury na povrchu, ovšem dostupnost se bude lišit podle regionu. Všechny dot s ale mají mít něco společného - inspirovaly se v dešťových kapkách stékajících po skleněných oknech.

Packard Bell dále slibuje výdrž na baterie až 8 hodin, přičemž síťový adaptér je dle ní velmi lehký a vhodný na cesty. Klávesnice má 93% velikost standardního modelu a obsahuje horké klávesy pro automatické zálohování, přehrávání multimédií a jiné funkce. Pak nebude chybět ani 0,3Mpix webkamera, 320GB pevný disk a to vše za cenu kolem 7000 Kč, za niž bude dot s k dispozici od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Packard Bell
reklama
reklama
reklama