reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Parallels Desktop 7 for Mac pro aplikace OS Windows i Mac

, , aktualita
Parallels Desktop 7 for Mac pro aplikace OS Windows i Mac
Společnost Parallels představují nový softwarový produkt Parallels Desktop 7 for Mac, který je určen pro Mac OS X Lion. Poslouží pro spouštění aplikací pro systémy Windows a Mac společně bez nutnosti restartovat Mac a nová verze slibuje...
Parallels Desktop 7 for Mac pro aplikace OS Windows i Mac
Společnost Parallels představují nový softwarový produkt Parallels Desktop 7 for Mac, který je určen pro Mac OS X Lion. Poslouží pro spouštění aplikací pro systémy Windows a Mac společně bez nutnosti restartovat Mac a nová verze slibuje přes 90 nových či vylepšených funkcí. Nová verze byla představena ani ne rok po předchozí s číslem 6 .Parallels Desktop 7 zahrnuje integraci systému Mac OS X Lion, poskytnout má vyšší výkon, novou aplikaci Parallels Mobile i platformu My Parallels pro iPad, iPhone a iPod Touch. Aplikace určené pro Windows, včetně těch velmi náročných, bychom dle zástupců firmy měli i na Macu provozovat bez poklesu výkonu a omezení funkčnosti. Nová verze je navíc dle informací z tiskové zprávy ve srovnání s předchozí o 60% rychlejší pří obnovení systému Windows a u některých aplikací dosahuje až o 45% vyššího výkonu v 3D grafice.

Zakoupit ji můžete už dnes v anglické verzi (je ke stažení ze stránek výrobce - viz zdroj nebo u prodejců Apple), ovšem česká verze v elektronické a krabicové verzi přijde na trh na začátku příštího měsíce. Stát bude 1747 Kč, za upgrade z předchozích verzí dáme 874 Kč a ti, kteří si pořídili verzi 6 po 15. srpnu od autorizovaného prodejce, mohou upgradovat zadarmo. Pak je tu rovněž Parallels Mobile v App Store za zaváděcí cenu 5 USD (standardní cena bude 20 USD).

Zdroj: TZ Parallels
reklama
reklama
reklama