www.svethardware.cz
>
>
>
>

Patriot představuje nové SSD disky Warp

Patriot představuje nové SSD disky Warp
, , aktualita
Společnost Patriot včera oficiálně představila nové SSD disky Warp v3. Jedná se o disky velikosti 2,5“, které nabídnou úložný prostor o velikosti 256 GB. Zajímavé budou i rychlosti, neboť společnost uvádí 240 MB/s pro čtení a 160 MB/s pro...
K oblíbeným
reklama
Společnost Patriot včera oficiálně představila nové SSD disky Warp v3. Jedná se o disky velikosti 2,5“, které nabídnou úložný prostor o velikosti 256 GB. Zajímavé budou i rychlosti, neboť společnost uvádí 240 MB/s pro čtení a 160 MB/s pro zápis.Disky se připojují klasicky přes Serial ATA rozhraní. Modelové číslo nových SSD je PE256GS25SSDR. Společnost bohužel nezveřejnila detaily ohledně dostupnosti či ceny.

Zdroj: Patriot
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů