reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 16.1.2009
Komentářů: 14, score 3.1 | TV Freak: 9/1.3 | Svět mobilně: 2/0.5
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.5.2019 s hodnocením +12:
To je dobrá Trumpovina.
Vždyť ­"americké­" systémy založené na Intel a AMD jsou, jak řešeto.... Jedna díra za druhou vyplouvá na povrch.
A jedou na nich banky, letiště, elektrárny, vlády ...
Komentář z 24.5.2019 s hodnocením +9:
Chápu chování amerických politiků. Ale nechápu chování českých. Jako vždy mají tendenci lézt američanům do zadku. Bez racionálního důvodu. ­(Trump bojuje ja upadající americkou chloubu ­- americký IT průmysl. Ale my jsme přece odjakživa mimo hru, můžeme si vybrat a koupit, co chceme. Jestli mne šmíruje Ronald nebo Mao, mne osobně vyjde úplně nastejno)
Komentář z 1.2.2019 s hodnocením +3:
Američtí kapitalisté narvali obrovské sumy peněz do vývoje?
Já bych řekl, že nasedli do zlatého vlaku, který je dovezl až do přelomu milénií, když po válce přetáhli evropské vědce, kteří v zbídačené Evropě neměli po válce takové příležitosti. Vědci šli za velkorysými penězi do USA. Taky teda američané vykradli know­-how Evropě.
Teď jejich know­-how vysávají Číňané. Trump může dělat co chce, může vyhrát nějaké bitvy, ale jeho válka už je dávno prohraná.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 1.10.2023 s hodnocením -1:
Dezinformace nám jsou servírovány úplně ve všech českých sdělovacích prostředcích. Já tomu říkám propaganda. Když vezmu témata Covid a Ukrajina, je to do nebe volající, jak jsou informace ­"tvarována­" ve prospěch jedné strany. Zkrátka, když někdo zasáhne v jeden den dva mosty a jednu školu, tak se bavíme buď o dvou shozených mostech ­(v prvním případě­), nebo o jedné škole ­(v druhém případě­). A ta druhá půlka informace se vždy potlačí, příp. neuvede. To mne štve, protože se cítím manipulován a kdybych se ozval, že chci ­"narovnanou­" informaci, jsem šmahem označen za prokremelského blázna. Jenže já si přeji pouze nalít ­"čistého vína­". Stranu dobra i zla rozeznám i tak, ale strana dobra není čistě bílá a strana zla čistě černá. Takový je život ­- ten není digitální 0 nebo 1, a nic mezi tím.
Takže X fandím a asi si dokonce založím účet, ač mne sociální sítě absolutně nezajímají. Pokud je příspěvek jasně označen jako dezinformační, ale zůstane na síti viset, je to i za mne správná svoboda slova.
Komentář z 7.11.2020 s hodnocením -1:
Konkurence existuje jen v podobě Mac, ale na ten nejsme, v zemi kde si stroje rádi stavíme sami, moc zvyklí.
Jinak bohužel nic ­- EU nebo Rusové na svůj OS rezignovali. Leda s něčím přijde Čína, když je tak Trump proškolil.
Prostě Windows jsou na nic, ale Microsoftu to nijak nevadí...
Komentář z 4.12.2022 s hodnocením +1:
Mno. Instalovaný výkon. Když dám ­(instaluji­) 2 turbíny po 500MW do jaderné elektrárny, tak vím, že jsem schopen z této elektrárny 1000MW odebírat.
Ale u solárních nebo větrných elektráren ­- pojem instalovaný výkon je zde nesrovnatelný. Nějaký střední efektivní výkon z těchto zdrojů bude jen zlomkem toho instalovaného, tipl bych si na méně než 20%. Srovnávat instalovaných 990MW s temelínovými 1000MW je nesmysl.