reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
Komentáře od Petr Dedík
Jak to myslíte ­- netlačí brejle na celej obličej ­- ? :­) Jakože určitě budou existovat nějaké lepší verze, např. jsem slyšel, že s trochou šikovnosti se dá na oculus nacpat i uchycení co používá htc. Ale já osobně si nevšiml nějakého zvýšeného komfortu těch htc brýlí :D on ten elite head strap s baterkou je za mě asi nejlepší řešení.. dá se velmi lehce sehnat, je to plug n play, a je výrazně pohodlnější. Ten bez baterky jsem teda nikdy neměl, takže nedokážu říct jestli bude také tak dobře vyvážený ­(díky baterce Vám brýle netlačí čelo k zemi, a ten ‘‘kosmodisk‘‘ krásně rozkládá tlak na větší plochu­). A ten set elite headstrap s baterkou + pouzdro na přenášení vyjde na nějakých 4 500, nebo něco takového... Není to málo, ale je to tomu dělané na míru a ten komfort za mě byl na vysoké úrovni :­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Určitě mohou, za minulý rok došlo ke zvýšení prodejů VR­/AR headsetů o 92,1 % a 78 %, alespoň tedy dle průzkumů IDC, tvořily Quest 2. Jak moc se to podepíše na jejich prodejích, toť otázkou, nicméně osobně bych řekl, že to zas tak výrazně nespadne.
To druhé je takové dost diskutabilní... mně osobně na kvalitní hraní Beat Saberu postačil prostor asi 1.5m x 2.0m. On ten jejich trackovací systém funguje fakt suprově, jediné co je potřeba, tak musíte prostě odsunout nábytek, nebo prostě nějak vyřešit jeho organizaci, aby jste o to nemohl zavadit. Navíc hrací zónu vymezíte do 2 minut úplně v pohodě a není to vyloženě omezené jen na nějaký pokoj :­) Ta zóna je také hlídaná a existuje tedy funkce co sleduje, jestli někdo­/něco nevstoupilo do Vašeho prostoru ­(tu jsem tedy nezkoušel, neměl jsem důvod proč­).

Já se těším na vyvinutí nějakých těch suplementačních technologií, např. ve stylu současných všesměrových pásů, které Vás do hry vtáhnou neprosto brutálním způsobem, nebo třeba ty haptické rukavice.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)