www.svethardware.cz
>
>
>
>

Phenom II X4 940 otestován na základní frekvenci

Phenom II X4 940 otestován na základní frekvenci
, , aktualita
BreakTheLimit.net ve spolupráci s malasijským hardwarovým portálem otestovat procesor Phenom II X4 940 na jeho základní frekvenci, která činí 3 GHz. Tato horká novinka byla zkoušena v základní desce MSI DKA790GX Platinum s 2 GB paměti DDR2...
K oblíbeným
reklama
BreakTheLimit.net ve spolupráci s malasijským hardwarovým portálem otestovat procesor Phenom II X4 940 na jeho základní frekvenci, která činí 3 GHz. Tato horká novinka byla zkoušena v základní desce MSI DKA790GX Platinum s 2 GB paměti DDR2 1066 MHz a s grafickou kartou ASUS Radeon HD 4870 TOP. Co se týče testů, využily se Super Pi 1M a 32M, Cinebench R10, PiFast Multithreaded, WPrime 1.5, Aquamark a 3DMark06.Phenom X4 940 dosáhl v renderingu benchmarku Cinebench R10 s jedním jádrem 2 734 bodů a se všemi čtyřmi jádry 9 754 bodů, což je 3,57násobný nárůst. Pro porovnání stejně taktované Intel Core i7 test zvládají s cca 3 500 či 15000 body, ovšem těm zde nezanedbatelně pomáhá Hyperthreading. Ostatní výsledky si můžete sami prohlédnout na screenshotech (viz zdroj). Výkonnostní bomba tedy nový Phenom II dle těchto testů asi nebude, ale záleží na tom, s jakou cenovou politikou AMD přijde.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře