www.svethardware.cz
>
>
>

Philips 239C4QHWAB: 23" IPS s Miracast

Philips 239C4QHWAB: 23" IPS s Miracast
, , aktualita
Společnost Monitors & Displays Czech Republic uvádí na náš i slovenský trh 23" monitor značky Philips, konkrétně model 239C4QHWAB. Ten je mimo jiné vybaven panelem typu IPS a také technologií Miracast.
K oblíbeným
reklama
Jedná se o monitor, jehož nedílnou součástí je stojan, neboť na jeho základně jsou umístěna dotyková tlačítka pro nastavení a ovládání. Výrobce ale zmiňuje především to, že Philips 239C4QHWAB je vybaven 23" panelem typu IPS s rozlišením 1920 x 1080 a také technologií Miracast, která umožní bezdrátové sdílení obsahu zařízení s OS Android na obrazovce monitoru,

To je možné po stisku jednoho tlačítka, které je stejně jako ostatní umístěno na stojanu. Po aktivaci funkce Miracast monitor sám identifikuje známé zařízení a poslouží pro zobrazení stejného obsahu, jaký ukazuje displej na samotném tabletu či telefonu. Krom toho je podporována technologie MHL, která zařídí to samé pomocí kabelu a navíc zajistí dobíjení zdrojového zařízení.

Dále výrobce mluví o chytrých funkcích, mezi něž patří SmartImage pro přizpůsobení kontrastu a barev právě zobrazovanému obsahu. SmartColor má vylepšit celkové podání barev a SmartContrast poslouží k tomu samému v případě nastavení kontrastu.

Nový Philips 239C4QHWAB Miracast již má být dostupný za 8100 Kč včetně DPH, ovšem Heureka jej ještě nemá v databázi.


ModelPhilips 239C4QHWAB
LCD panel a velikostIPS LCD, 23"
PodsvíceníW-LED
Rozlišení1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas250 cd/m2
Barvy16,7 M
KonektivitaVsup signálu: MHL-HDMI (digitální, HDCP), VGA (Analogový)
Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): HDMI audio out
StojanNáklon: -3°/+15°
UdržitelnostEnvironmentální a energetická: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Lead-free, Mercury Free
Recyklovatelný obalový materiál:
100 %
Certifikáty BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, SASO, SEMKO,TUV/ISO9241-307,
WEEE, UL/cUL


Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů