www.svethardware.cz
>
>
>

Philips 239C4QHWAB: 23" IPS s Miracast

Philips 239C4QHWAB: 23" IPS s Miracast
, , aktualita
Společnost Monitors & Displays Czech Republic uvádí na náš i slovenský trh 23" monitor značky Philips, konkrétně model 239C4QHWAB. Ten je mimo jiné vybaven panelem typu IPS a také technologií Miracast.
K oblíbeným
reklama
Jedná se o monitor, jehož nedílnou součástí je stojan, neboť na jeho základně jsou umístěna dotyková tlačítka pro nastavení a ovládání. Výrobce ale zmiňuje především to, že Philips 239C4QHWAB je vybaven 23" panelem typu IPS s rozlišením 1920 x 1080 a také technologií Miracast, která umožní bezdrátové sdílení obsahu zařízení s OS Android na obrazovce monitoru,

To je možné po stisku jednoho tlačítka, které je stejně jako ostatní umístěno na stojanu. Po aktivaci funkce Miracast monitor sám identifikuje známé zařízení a poslouží pro zobrazení stejného obsahu, jaký ukazuje displej na samotném tabletu či telefonu. Krom toho je podporována technologie MHL, která zařídí to samé pomocí kabelu a navíc zajistí dobíjení zdrojového zařízení.

Dále výrobce mluví o chytrých funkcích, mezi něž patří SmartImage pro přizpůsobení kontrastu a barev právě zobrazovanému obsahu. SmartColor má vylepšit celkové podání barev a SmartContrast poslouží k tomu samému v případě nastavení kontrastu.

Nový Philips 239C4QHWAB Miracast již má být dostupný za 8100 Kč včetně DPH, ovšem Heureka jej ještě nemá v databázi.


ModelPhilips 239C4QHWAB
LCD panel a velikostIPS LCD, 23"
PodsvíceníW-LED
Rozlišení1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas250 cd/m2
Barvy16,7 M
KonektivitaVsup signálu: MHL-HDMI (digitální, HDCP), VGA (Analogový)
Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): HDMI audio out
StojanNáklon: -3°/+15°
UdržitelnostEnvironmentální a energetická: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Lead-free, Mercury Free
Recyklovatelný obalový materiál:
100 %
Certifikáty BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, SASO, SEMKO,TUV/ISO9241-307,
WEEE, UL/cUL


Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně
Společnost Intel už dříve ohlásila, že se chystá výstavbu nové továrny v jedné z evropských zemí, ale dosud jsme neměli představu o tom, co a kde by to mohlo být. To se možná už brzy dozvíme, neboť Intel už chce jednat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store
Microsoft dle Windows Central pracuje na nové verzi aplikace pro Windows Store v systému Windows 10, která má představit jak nové uživatelské rozhraní a také s ní budou zaveden nová pravidla pro vývojáře.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy
Společnosti Intel se povedlo uspět u soudu v Texasu, kde se projednával patentový spor s firmou VLSI. Tu přitom označil za pouhou skořápku udržovanou jen za účelem zisku ze soudních tahanic. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS? Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS?
Už v lednu NVIDIA hlásila, že technologie RTX, a to ray tracing a DLSS přichází do titulu Call of Duty: Warzone, který už v minulém roce dostal podporu technologie Reflex. Dnes se ale podíváme na to, jak mu prospěje DLSS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu
O monitoru Strix XG43UQ od firmy Asus už dobře víme, ale nyní tu máme už celkové specifikace, stejně jako informaci o jeho nástupu na trh. Dle výrobce jde přitom o první herní monitor s HDMI 2.1 na světě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář