Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Philips ohlásil celou řadu nových monitorů včetně 3D a PLS

4.9.2012, Jan Vítek, aktualita
Philips ohlásil celou řadu nových monitorů včetně 3D a PLS
Vedle jiných si nové monitory připravila i společnost Philips, a to rovnou pěknou řádku, mezi nimiž nebude chybět její první ultraširoký model s poměrem stran 21:9, dále rovněž první displej Ambiglow pro 3D hry, displeje IPS s technologií...
Vedle jiných si nové monitory připravila i společnost Philips, a to rovnou pěknou řádku, mezi nimiž nebude chybět její první ultraširoký model s poměrem stran 21:9, dále rovněž první displej Ambiglow pro 3D hry, displeje IPS s technologií Smart MHL a také PLS model. Vedle toho si Philips připravil také 3D displeje, u nichž nejsou zapotřebí brýle.

Je toho tedy více než dost nového a my můžeme začít novým 29" monitorem UltraWide 21:9 s funkcí Multiview pro zobrazení více zdrojů signálu najednou, a to s využitím rozlišení 2560 x 1080 na panelu AH-IPS. Ten slibuje čistý obraz s jasnými barvami a chybět zde nebude ani hub s porty USB 3.0 a stereo reproduktory.

Dále to je nový monitor s displejem Ambiglow 3D. Philips jej pojmenoval jako Gioco a slibuje, že jeho 27" obrazovka nám poskytne silný zážitek. To díky nechvějícímu se 3D obrazu a také zmíněnému Ambiglow, který za monitorem vytváří na zdi záři s odpovídajícím barevným nádechem dle scény. Ta má za úkol zdánlivě zvětšit obraz.

Nový displej typu IPS se Smart MHL a 23" obrazovkou umožní přenos obrazu přímo z chytrého telefonu či jiného zařízení s OS Android, přičemž ten se může zase z monitoru zároveň dobíjet. Pro profesionály má Philips připravený 27" PLS displej s rozlišením 2560 x 1440, zabudovanou 2mpix webkamerou, hubem s USB 3.0 a PowerSensorem pro správu napájení.

Nakonec to je zmíněný 3D displej, k němuž nepotřebujeme brýle. Jde o Autostereoscopic 3D využitelný v domácnosti i ve firmách pro CAD či design. Panel je typu IPS s rozlišením Full HD.

Zdroj: TZ Philips