www.svethardware.cz
>
>
>

Philips si připravil nový 21,5" monitor

Philips si připravil nový 21,5" monitor
, , aktualita
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic distribuující monitory značky Philips se přihlásila s novým modelem Philips 226V3LAB8. Jedná se o 21,5" LCD s podsvícením pomocí LED a rozlišením Full HD. Jeho dynamický SmartContrast je...
K oblíbeným
reklama
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic distribuující monitory značky Philips se přihlásila s novým modelem Philips 226V3LAB8. Jedná se o 21,5" LCD s podsvícením pomocí LED a rozlišením Full HD. Jeho dynamický SmartContrast je 10 milionů ku 1 a dočkáme se také zabudovaných reproduktorů s výkonem 1,5 W.Rám kolem displeje má lesklé provedení, stejně jako i zbytek plastů a vzadu najdeme vstupy D-Sub a DVI. Je tedy zřejmé, že jde o základní model s obrazovkou typu TN, což nám bude jasné i z ceny 2363 Kč bez daně.
  • Typ LCD panelu: TFT-LCD
  • Podsvícení: W-LED
  • Nativní rozlišení: 1920 x 1080 při 60 Hz
  • Úhlopříčka: 21,5“ (54,69 cm)
  • Formát obrazu: 16:9
  • Odezva: 5 ms
  • Jas: 250 cd/m2
  • SmartContrast: 10 000 000 : 1
  • Hmotnost: 3 kg
  • Cena: 2363 Kč bez DPH

Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD
Zakladatel Twitteru, Jack Dorsey, draží první tweet na světě z roku 2006. Nabízen je jako tzv. non-fungible token (NFT), což je koncept prodeje digitálních děl, který je v poslední době velmi populární.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře