www.svethardware.cz
>
>
>
>

Philips Smart All-in-One: monitory s Androidem

Philips Smart All-in-One: monitory s Androidem
, , aktualita
Společnost Monitors & Displays Czech Republic na náš trh uvádí chytré monitory, respektive počítače řady Smart All-in-One, kteér v sobě integrují systém Android, a tedy i potřebný hardware. K dispozici budou ve dvou velikostech LCD.
K oblíbeným
reklama
Monitory Philips Smart All-in-One tak již přicházejí na náš trh, a to ve dvou verzích. Jednak je to Philips S221C4AFD s obrazovkou o velikosti 21,5" a pak Philips S231C4AFD s 23" displejem. To je také jediná věc, kterou mají odlišnou, jinak nabídnou stejné specifikace, a tedy i dotykové ovládání, operační systém Android, zabudované multimediální aplikace a bezdrátovou konektivitu.

Tyto produkty tedy mají být schopny částečně nahradit domácí počítač a v podstatě se jedné o přerostlé tablety, ovšem bez baterie. Vybaveny jsou operačním systémem Android 4.2 s přístupem do obchodu Google Play a displejem s rozlišením Full HD, který lze díky vstupům D-Sub a HDMI využít také jako klasický monitor. Dále tu máme RJ-45 pro Ethernet, čtečku karet SDHC, vlastní Wi-Fi 802.11b/g/n, dva porty USB 2.0, zvukovými konektory a webkamerkou.

Výkon pak dodá SoC NVIDIA Tegra T33 pracující na 1,6 GHz, 2 GB RAM a pro data tu máme 8 GB na kartě eMMC, takže hardwarová výbava je slušná. Cena pak byla stanovena na 12000 Kč z a menší 21,5" model a za větší 23" dáme 12800 Kč.


ModelSmart All-in-One
Typ panelu, velikost21,5” nebo 23” ADS LCD
Technologie podsvíceníADS-LCD
Optimální rozlišení1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas250 cd/m2
Barvy16,7 milionů
Systémové specifikaceOperační systém: Android 4.2
Procesor: čtyřjádrový, Nvidia Tegra T33, 1,6 GHz
Operační paměť: 2 GB DDR3, 8GB eEMMC Flash
Možnosti rozšíření: SDHC karta nebo USB flash drive až do 64 GB nebo externí HDD
KonektivitaVstup signálu: VGA (Analog.), MHL-HDMI (digitální, HDCP), RJ 45
SDHC
Wi-Fi, Wireless LAN (802.11 b/g/n)
USB: USB 2.0 x 2
Audio (In/Out): PC audio-in, Vstup pro sluchátka
Webkamera: 1 MPix
Mic in
Přednastavené aplikaceFotoaparát, E-mail, Galerie, Google Play, Přehrávač hudby, Nastavení, Youtube, Webový prohlížeč
StojanNáklon: 12~54°
UdržitelnostEkologická a energetická: RoHS, bez přítomnosti olova a rtuti
Recyklovatelný obalový materiál: 100 %
StandardyRegulační opatření CCC, CECP, CE Mark, CEL, FCC Class B, cETLus, WEE


Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů