www.svethardware.cz
>
>
>

Philips uvádí monitor s AH-IPS, tenkým rámečkem a MHL

Philips uvádí monitor s AH-IPS, tenkým rámečkem a MHL
, , aktualita
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic si připravila velký monitor s označením Philips 274E5QHAB, který nabízí 27" obrazovku s tenkým okolním rámečkem, která je tyou AH-IPS a slibuje kvalitní barvy i nízkou spotřebu. V nabídkách...
K oblíbeným
reklama
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic si připravila velký monitor s označením Philips 274E5QHAB, který nabízí 27" obrazovku s tenkým okolním rámečkem, která je tyou AH-IPS a slibuje kvalitní barvy i nízkou spotřebu. V nabídkách obchodů je sice uveden již delší dobu, ale oficiálně byl uveden na trh teprve nyní.

Dále tu máme funkci MHL pro připojení chytrého telefonu a zobrazení jeho obsahu, přičemž daný telefon se zároveň bude dobíjet. Tento monitor je tak určený do domácností či kanceláří, ovšem uživatel nesmí mít vysoké nároky na rozlišení, protože to je u této 27" obrazovky pouze Full HD.

Mezi vstupy patří krom MHL také klasické HDMI a dále D-Sub, přičemž slušný zvuk slibují dva 6W reproduktory.


ModelPhilips 274E5QHAB
LCD panel a velikost27" (68,6 cm) AH-IPS
PodsvíceníW-LED
Maximální/Optimální rozlišení1920 x 1080 při 60 Hz
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas250 cd/m2
Doba odezvy5 ms (GtG)
SmartContrast 20 000 000:1
Rozteč bodů0,311 x 0,311 mm
Barvy16,7 M
KonektivitaVstup signálu: VGA, HDMI, MHL-HDMI
CertifikátyEPEAT Silver, RoHS, Bez olova, Bez rtuti
Reproduktory2x 6W

  Monitor Philips 274E5QHAB je na českém a slovenském trhu již dostupný přibližně za 6200 Kč včetně DPH.

  Zdroj: TZ Philips

  Philips 274E5QHAB
  lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
  Porovnat ceny >>

  reklama
  Nejnovější články
  Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
  Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
  Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
  Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
  Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
  Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek
  Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
  Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek
  Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
  V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
  Dnes, aktualita, Jan Vítek