www.svethardware.cz
>
>
>

Philips uvádí nový 24" monitor s technologií SmartImage

Philips uvádí nový 24" monitor s technologií SmartImage
, , aktualita
Společnost Philips, respektive MMD Monitors & Displays Czech Republic, představuje nový 23,6" LCD monitor s LED podsvícením Philips 248C3LHSB, který spadá do designové řady Moda. Zaujmout má především tenkým tělem, základnou z hliníku a...
K oblíbeným
reklama
Společnost Philips, respektive MMD Monitors & Displays Czech Republic, představuje nový 23,6" LCD monitor s LED podsvícením Philips 248C3LHSB, který spadá do designové řady Moda. Zaujmout má především tenkým tělem, základnou z hliníku a také technologií SmartImage. Ta se skládá ze SmartContrast (prostě dynamický kontrast), SmartKolor pro obohacení barev a rozšíření barevného spektra a SmarTxt pro lepší zobrazení textů.Tento monitor je vybaven také dvěma vstupy HDMI vedle klasického D-Sub, přičemž už chybí DVI. Typ panelu výrobce neupřesnil, což obvykle znamená, že jde o TN a jiné zdroje to potvrzují. Jeho ostatní specifikace jsou zde:
  • Typ LCD panelu - TFT-LCD
  • Optimální rozlišení - 1920 x 1080 při 60 Hz
  • Úhlopříčka - 23,6"
  • Formát obrazu - 16:9
  • Odezva - 2 ms
  • Jas - 300 nit
  • SmartContrast - 20 000 000 : 1
  • Vstupy signálu - D-Sub, 2x HDMI
  • Hmotnost - 4,5 kg
  • Doporučená min. EU cena - 4443 Kč bez DPH
 
Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář