reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Pioneer Computers uvádí tablet DreamBook PhonePad M7

, , aktualita
Pioneer Computers uvádí tablet DreamBook PhonePad M7
Australská společnost Pioneer Computers přidala do své nabídky novinka v podobě tabletu s názvem DreamBook PhonPad M7. Tablet je dodáván s operačním systémem Android 2.2 a má dotykový displej s úhlopříčkou 7“ a s rozlišením 800 x 600 pixelů....
Pioneer Computers uvádí tablet DreamBook PhonePad M7
Australská společnost Pioneer Computers přidala do své nabídky novinka v podobě tabletu s názvem DreamBook PhonPad M7. Tablet je dodáván s operačním systémem Android 2.2 a má dotykový displej s úhlopříčkou 7“ a s rozlišením 800 x 600 pixelů.Novinka jistě potěší přítomností GSM, GPRS, EDGE, HSDPA a WCDMA. Není problém tedy tablet (občas) použít i jako mobilní telefon. M7 má rozměry 196,7 x 115 x 13 mm a je poháněn procesorem Qualcomm pracujícím na frekvenci 1 GHz. Operační paměť má velikost 512 MB a je typu DDR2. Pro vaše data je určena flash paměť skromné kapacity 512 MB, není problém ale rozšířit úložný prostor pomocí microSD karet. Dále bude k dispozici WiFi, Bluetooth 2.1, GPS. Na přední straně je kamera s rozlišením 1,3 MPix. Zadní kamera má rozlišení celých 5 MPix. M7 také nabídne stereo reproduktory, G-senzor a mini USB konektor. Novinka si neklade za cíl konkurovat novému iPadu 2, ale i tak vypadá poměrně zajímavě.

DreamBook PhonePad M7 si můžete objednat v předprodeji za cenu zhruba 420 USD. K prvním zákazníkům se dostane koncem měsíce.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama