www.svethardware.cz
>
>
>
>

Plánuje Sony nový PlayStation Portable?

Plánuje Sony nový PlayStation Portable?
, , aktualita
Je tomu více než měsíc, co návrhář Tai Chiem představil svou vizi nové verze oblíbené herní konzole do ruky od společnosti Sony, ovšem jeho koncept byla spíše představa dokonale flexibilního herního přístroje, na jehož stavbu nejsou v současné...
K oblíbeným
reklama
Je tomu více než měsíc, co návrhář Tai Chiem představil svou vizi nové verze oblíbené herní konzole do ruky od společnosti Sony, ovšem jeho koncept byla spíše představa dokonale flexibilního herního přístroje, na jehož stavbu nejsou v současné době technologie. Sama společnost Sony se k tomuto tématu vyjadřuje více nežli vyhýbavě a v současné době víme pouze to, že by v dohledné době měla být připravena nová verze stávajícího PSP, která ponese označení PSP 4000.Další zdroje hovoří o tom, že někdy v roce 2010, či 2011 by mělo dojít k vypuštění nového PSP2. Jak ovšem bude nová herní konzole vypadat, nebo co všechno bude umět, je prozatím ve hvězdách. PSP se stal velmi oblíbenou herní konzoli na cesty po celém světě a nová technologie v technice je jasným znamením na blížící se obměnu stávajícího konceptu. Uvidíme tedy, zdali nás designéři ze Sony mile překvapí.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková