www.svethardware.cz
>
>
>

Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát

Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
, , aktualita
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
K oblíbeným
reklama
Kryptoměny jsou díky své výrazně rostoucí ceně poslední dobou velkým tématem. To jde vidět na nedostupnosti grafických karet i na významně rostoucích uživatelských základnách kryptoměnových burz a jiných systémů, které dovolují obchodování s kryptoměnami. Jednou z nich je i aplikace Robinhood, která vydala zprávu o počtu nových uživatelů obchodujících s nimi.
 
Robinhood graf - počet nově obchodujících lidí
 
Za rok 2020 přibylo na platformě každý měsíc v průměru asi 200 tisíc nových uživatelů s nejvyšší špičkou 401 tisíc nových lidí za měsíc. I to je ale jen zlomek toho, co se začalo dít na začátku letošního roku. Jen za leden začalo platformu nově využívat k obchodování s kryptoměnami okolo 3,2 milionu lidí a za necelý únor to byly další 3 miliony. Tedy během těchto dvou měsíců šlo o 6 milionů nově obchodujících lidí s kryptoměnami, zatímco loni to bylo okolo 2,5 milionu za celý rok.
 
Zvýšila se také průměrná výše transakce, která byla po většinu minulého roku někde mezi 200 až 250 USD. V listopadu a prosinci vzrostla přes 300 USD a v lednu 2021 překonala dokonce hranici 500 USD. Robinhood nabízí obchodování s kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic a Litecoin.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nvidia uvádí CPU Grace na ARMu: 10× výkonnější než DGX s procesorem x86 Nvidia uvádí CPU Grace na ARMu: 10× výkonnější než DGX s procesorem x86
Nvidia přichází s novým procesorem a chce konkurovat platformě x86 se serverovými procesory na bázi ARMu. Její nové CPU Grace má nabídnout až 10× větší výkon v HPC a výpočtech AI proti řešení DGX s procesory x86.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Corsair uvádí klávesnici K70 RGB TKL a dvojici myší Sabre (RGB) Pro Corsair uvádí klávesnici K70 RGB TKL a dvojici myší Sabre (RGB) Pro
I na český trh se v tichosti dostala trojice novinek od Corsairu: kompaktní herní mechanika bez numerického bloku a dvě lehké herní myši, které jsou dostupné s podsvícením RGB i bez něj. Jaké jsou parametry a ceny?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AMD Ryzen 7 5700G ve finální verzi otestován AMD Ryzen 7 5700G ve finální verzi otestován
Vypadá to, že vypuštění nových APU Ryzen 5000 pro desktopy už na sebe nenechá dlouho čekat, a tak se brzy dozvíme, zda ta budou k dispozici i pro volný prodej v maloobchodě. Mezitím tu máme model Ryzen 7 5700G.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake nyní i na 3,5palcové minidesce Comet Lake nyní i na 3,5palcové minidesce
Společnost Aaeon specializující se na malé desky pro komerční systémy si připravila speciální model s paticí LGA 1200, který je tak určen pro desktopové procesory Intel Comet Lake. Co taková 3,5" deska nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Noctua připraví nové montážní kity pro LGA 1700 a dnešní chladiče Noctua připraví nové montážní kity pro LGA 1700 a dnešní chladiče
Desktopové procesory Intel se s nástupem další generace zvětší, respektive prodlouží, ovšem dle reakce firmy Noctua nebude zcela nutné pořizovat nový procesorový chladič. Noctua nám opět připraví nové montážní sady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek