Pod Jedi: Fallen Order se podepíše také Chris Avelonne, autor KOTOR II i New Vegas

Pod Jedi: Fallen Order se podepíše také Chris Avelonne, autor KOTOR II i New Vegas
, , aktualita
Aktualizováno: Už dlouho se ví, že Electronic Arts si chystají novou hru na motivy Star Wars. Tu pro ně vyvíjí studio Respawn a uprostřed dubna se o ní dozvíme mnohem více. Půjde o titul Jedi: Fallen Order, který by měl dorazit už letos. 
K oblíbeným
reklama
Aktualizace: Z nejnovějších zpráv se také dozvídáme, že pod Jedi: Fallen Order se jako autor příběhu podepíše také sám Chris Avellone, který byl jeden z autorů i designérů titulu Knights of the Old Republic II a pracoval také na hrách Fallout New Vegas, Prey, Tyranny a dalších. Na nové hře ze světa Star Wars pracoval ve studiu Respawn mezi únorem 2018 a lednem 2019, a to konkrétně na jejím příběhu, scénáři příběhových videosekvencí a také na tvorbě herních postav. 
 
Máme tak důvod k ještě většímu nadšení, že přichází nová hra pro jednoho hráče, která nám snad připomene staré hity. Dále už zpráva pokračuje v původním znění:
 
 
 
O titulu ze světa Star Wars, který nyní už můžeme pojmenovat, se v posledních týdnech mluvilo často. Jedi: Fallen Order bude veřejnosti představen 13. dubna a očekává se, že se ve finální verzi objeví na podzim, a stane se tak pro Electronic Arts jedním z nejdůležitějších titulů roku. 
 
 
Odhalení proběhne na Star Wars Celebration v Chicagu, kde teprve začne marketingový povyk. Znamená to také, že od Respawn se v krátké době po sobě dočkáme dvou titulů, které mohou být pro samotné EA velice zásadní. V případě již představených Apex Legends to vypadá na dlouhodobě oblíbený free to play titul, který se značně přiživí na celosvětovém úspěchu konceptu Battle Royale a co by se dalo čekat od Jedi: Fallen Order, to ještě uvidíme. 
 
Zatím se z oficiálních zdrojů nedozvíme moc. Dostaneme se do role učedníka, který přežil Rozkaz 66. Ten označil rytíře Jedi za zrádce a nakázal jejich okamžité popravy. Náš Padawan tak bude zkoumat svět po pádu Jediů a jejich řádu. Očekávat můžeme akční adventuru, která bude určena pro jednoho hráče, a to pouze pro jednoho. To je se studiem Respawn známé svými kvalitními tituly zajímavá kombinace, a to zvláště pro ty, kteří si konečně chtějí opět zahrát ze světa Star Wars něco, co nebude orientováno primárně na masový multiplayer v podobě prostých síťových jatek. 
 
Zdroj: Star Wars @ Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů