Pod Jedi: Fallen Order se podepíše také Chris Avelonne, autor KOTOR II i New Vegas

Pod Jedi: Fallen Order se podepíše také Chris Avelonne, autor KOTOR II i New Vegas
, , aktualita
Aktualizováno: Už dlouho se ví, že Electronic Arts si chystají novou hru na motivy Star Wars. Tu pro ně vyvíjí studio Respawn a uprostřed dubna se o ní dozvíme mnohem více. Půjde o titul Jedi: Fallen Order, který by měl dorazit už letos. 
K oblíbeným
reklama
Aktualizace: Z nejnovějších zpráv se také dozvídáme, že pod Jedi: Fallen Order se jako autor příběhu podepíše také sám Chris Avellone, který byl jeden z autorů i designérů titulu Knights of the Old Republic II a pracoval také na hrách Fallout New Vegas, Prey, Tyranny a dalších. Na nové hře ze světa Star Wars pracoval ve studiu Respawn mezi únorem 2018 a lednem 2019, a to konkrétně na jejím příběhu, scénáři příběhových videosekvencí a také na tvorbě herních postav. 
 
Máme tak důvod k ještě většímu nadšení, že přichází nová hra pro jednoho hráče, která nám snad připomene staré hity. Dále už zpráva pokračuje v původním znění:
 
 
 
O titulu ze světa Star Wars, který nyní už můžeme pojmenovat, se v posledních týdnech mluvilo často. Jedi: Fallen Order bude veřejnosti představen 13. dubna a očekává se, že se ve finální verzi objeví na podzim, a stane se tak pro Electronic Arts jedním z nejdůležitějších titulů roku. 
 
 
Odhalení proběhne na Star Wars Celebration v Chicagu, kde teprve začne marketingový povyk. Znamená to také, že od Respawn se v krátké době po sobě dočkáme dvou titulů, které mohou být pro samotné EA velice zásadní. V případě již představených Apex Legends to vypadá na dlouhodobě oblíbený free to play titul, který se značně přiživí na celosvětovém úspěchu konceptu Battle Royale a co by se dalo čekat od Jedi: Fallen Order, to ještě uvidíme. 
 
Zatím se z oficiálních zdrojů nedozvíme moc. Dostaneme se do role učedníka, který přežil Rozkaz 66. Ten označil rytíře Jedi za zrádce a nakázal jejich okamžité popravy. Náš Padawan tak bude zkoumat svět po pádu Jediů a jejich řádu. Očekávat můžeme akční adventuru, která bude určena pro jednoho hráče, a to pouze pro jednoho. To je se studiem Respawn známé svými kvalitními tituly zajímavá kombinace, a to zvláště pro ty, kteří si konečně chtějí opět zahrát ze světa Star Wars něco, co nebude orientováno primárně na masový multiplayer v podobě prostých síťových jatek. 
 
Zdroj: Star Wars @ Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné? GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné?
Výsledky spojené s grafickou kartou GeForce GTX 1650 se objevily v benchmarku Final Fantasy XV a vyhrabal je jako obvykle TUM APISAK. Hlavní informace je, že GTX 1650 by měla mít víceméně stejný výkon jako GTX 1050 Ti. Je to dost? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Valve konečně ukázali novou podobu Steamu Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami
Automobilka Volvo oznámila, že od roku 2020 bude do vozů instalovat systémy, které budou rozpoznávat chování řidiče. Kamery budou snímat, zda se nedívá např. na mobil a systém bude i vyhodnocovat, zda není opilý.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala