Pod Jedi: Fallen Order se podepíše také Chris Avelonne, autor KOTOR II i New Vegas

Pod Jedi: Fallen Order se podepíše také Chris Avelonne, autor KOTOR II i New Vegas
, , aktualita
Aktualizováno: Už dlouho se ví, že Electronic Arts si chystají novou hru na motivy Star Wars. Tu pro ně vyvíjí studio Respawn a uprostřed dubna se o ní dozvíme mnohem více. Půjde o titul Jedi: Fallen Order, který by měl dorazit už letos. 
K oblíbeným
reklama
Aktualizace: Z nejnovějších zpráv se také dozvídáme, že pod Jedi: Fallen Order se jako autor příběhu podepíše také sám Chris Avellone, který byl jeden z autorů i designérů titulu Knights of the Old Republic II a pracoval také na hrách Fallout New Vegas, Prey, Tyranny a dalších. Na nové hře ze světa Star Wars pracoval ve studiu Respawn mezi únorem 2018 a lednem 2019, a to konkrétně na jejím příběhu, scénáři příběhových videosekvencí a také na tvorbě herních postav. 
 
Máme tak důvod k ještě většímu nadšení, že přichází nová hra pro jednoho hráče, která nám snad připomene staré hity. Dále už zpráva pokračuje v původním znění:
 
 
 
O titulu ze světa Star Wars, který nyní už můžeme pojmenovat, se v posledních týdnech mluvilo často. Jedi: Fallen Order bude veřejnosti představen 13. dubna a očekává se, že se ve finální verzi objeví na podzim, a stane se tak pro Electronic Arts jedním z nejdůležitějších titulů roku. 
 
 
Odhalení proběhne na Star Wars Celebration v Chicagu, kde teprve začne marketingový povyk. Znamená to také, že od Respawn se v krátké době po sobě dočkáme dvou titulů, které mohou být pro samotné EA velice zásadní. V případě již představených Apex Legends to vypadá na dlouhodobě oblíbený free to play titul, který se značně přiživí na celosvětovém úspěchu konceptu Battle Royale a co by se dalo čekat od Jedi: Fallen Order, to ještě uvidíme. 
 
Zatím se z oficiálních zdrojů nedozvíme moc. Dostaneme se do role učedníka, který přežil Rozkaz 66. Ten označil rytíře Jedi za zrádce a nakázal jejich okamžité popravy. Náš Padawan tak bude zkoumat svět po pádu Jediů a jejich řádu. Očekávat můžeme akční adventuru, která bude určena pro jednoho hráče, a to pouze pro jednoho. To je se studiem Respawn známé svými kvalitními tituly zajímavá kombinace, a to zvláště pro ty, kteří si konečně chtějí opět zahrát ze světa Star Wars něco, co nebude orientováno primárně na masový multiplayer v podobě prostých síťových jatek. 
 
Zdroj: Star Wars @ Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adam Savage z MythBusters otestoval robota Spot od Boston Dynamics Adam Savage z MythBusters otestoval robota Spot od Boston Dynamics
Moderátor Adam Savage, kterého známe ze seriálu MythBusters (Bořiči mýtů) nyní na svém YouTube kanálu Adam Savage’s Tested dostal do rukou pokročilého robota Boston Dynamics Spot. Vzal ho na překážkovou dráhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD uvádí TressFX 4.1 pro vykreslování vlasů a srsti AMD uvádí TressFX 4.1 pro vykreslování vlasů a srsti
AMD vypustila do světa technologii TressFX 4.1 sloužící pro vykreslování vlasů a srsti včetně simulace jejich chování. Především ale má být tato nová verze mnohem přívětivější vůči vývojářům. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Intel vstoupil do CHIPS Alliance a přispěl svou sběrnicí AIB Intel vstoupil do CHIPS Alliance a přispěl svou sběrnicí AIB
Společnost Intel se stala novým členem CHIPS Alliance a jako jistou formu vstupního vkladu přinesl svou sběrnici Advanced Interface Bus. Tu tak ostatní členové aliance budou moci využívat ve svých produktech.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nejnovější bezpečnostní problém procesorů Intel nese název CacheOut Nejnovější bezpečnostní problém procesorů Intel nese název CacheOut
Na světlo světa se dostala nová bezpečnostní díra týkající se procesorů Intel a opět jde o možnost spekulativního útoku postranním kanálem jako v případě původně odhalených exploitů. Nazývá se CacheOut.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Avast Free Antivirus sbírá data o uživatelích pro jejich prodej Avast Free Antivirus sbírá data o uživatelích pro jejich prodej
Server PCMag hlásí, že dle jeho informací antivirový program Avast Free Antivirus schraňuje data o uživateli, které pak společnost Avast prodává jiným společnostem. A přes její ujištění nejsou tak úplně anonymní. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře