
Pokud vezmu do úvahy jak dlouho lidem trval větší přechod z Win9x na WinNT
Tak velké (nad 1GB) a rychlé (nad 400) paměťové moduli zatím nebudou v desktopech v kurzu.
Pokud by lidé nadšeně přešli na jinou architektůru CPU Opterom nebo Itanium 2 a tím i na jiný architektůru OS mělo by zvětšení rychlostí a velikosti větší význam. Ale to je spíš přání než skutečnost.
Takle se jen objevují další uzká hrdla v achitektůře IBM-PC.
MS OS podporuje "jen" 4GB (servery i víc) ,většina chipsetů podporuje taky jen 4GB.
Pokud budou chipsety více kanálové. => 4x1GB modul nebo 2x2GB.
Typnul bych to na Excel :o))
No mícháš jabka a hrušky... Myslím že většina uživatelů nepřecházela z Win9x na NT, ale spíše na 200x. Jestli si opravdu myslíš, že nový OS od M$ se spokojí s nedšními 256MB které stačí na XP, tak si naivní blázen a myslím že pro něj bude optimálních 1GB jeko dnes je optimální pro XP-čka 512MB. Takže tvá krátkozrakost mě velice překvapuje, kor v dnešní době kdy vše zastarává geometrickou řadou!
Nemyslím konkrétně Windows NT ,ale Windowsy založené na NT platformě a jen ty mají podporu "velkého" množství RAM (nad 512MB).
...Jestli si opravdu myslíš, že nový OS od M$ se spokojí s nedšními 256MB které stačí na XP, tak si naivní blázen a myslím že pro něj bude optimálních 1GB jeko dnes je optimální pro XP-čka 512MB.... A to jsem řekl kde? Řikám to že při použití současné architektůry MS OS (NT)a platformy 32bit CPU by to nebylo moc velké zvíšení výkonu. Pokud by vůbec bylo.
Naco byl tak velký prostor pokud ho nejsem shopen adresovat nebo dostatečně rychle adresovat.
Pokud lidé nepřejdou na 64bit platformu tvz. Opteron nebo Itanium bude to jen plejtvání.
Pise se tIpnul :-))))
V cem jste vyrabeli ty tabulky (proc nesly udelat v html?), ze misto 7.5. mate 7.V?