Point of View Mobii – levný netbook s Atomem

Point of View Mobii – levný netbook s Atomem
, , aktualita
Holandská společnost Point of View se zabývá výrobou grafických karet s čipy NVIDIA. Nyní svojí nabídku rozšířila o levný notebook (netbook) postavený na procesoru Intel Atom. Point of View Mobii – netbook s procesorem Atom N270 Jde o její...
K oblíbeným
reklama
Holandská společnost Point of View se zabývá výrobou grafických karet s čipy NVIDIA. Nyní svojí nabídku rozšířila o levný notebook (netbook) postavený na procesoru Intel Atom.


Point of View Mobii – netbook s procesorem Atom N270

Jde o její první notebook a specifikace jsou velmi podobné ostatním netbookům na trhu. Uvnitř je procesor Atom N270, který pracuje na frekvenci 1,6 GHz. Lákadlem pro zákazníky se má stát 160GB SATA disk, 10,2" LCD displej s rozlišením 1024×600 pixelů a rozšiřující slot ExpressCard 34. Kdo by očekával pod kapotou grafickou kartu NVIDIA, bude zklamán – uvnitř je pouze integrovaná grafická karta Intel GMA950. Samozřejmostí je webkamera, WiFi a síťová karta. Předpokládaná koncová cena je 278 € což je 60 € méně než konkurenční MSI Wind nebo Asus Eee.


Specifikace ze stránek výrobce


Zdroj: Fudzilla, Point of View
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková