www.svethardware.cz
>
>
>

Populární PC Building Simulator přichází na konzole

Populární PC Building Simulator přichází na konzole
, , aktualita
PC Building Simulator je na Steamu k dispozici už od roku 2017, kdy byl nabídnut ještě ve velice rané fázi vývoje, ovšem nyní je to už hotový titul s řadou DLC a pozitivním hodnocením. A světe div se, přichází také ve verzích pro herní konzole. 
K oblíbeným
reklama
Nyní si i uživatelé herních konzolí budou moci zahrát na stavbu herního PC, ovšem proč by ne, však pokud má někdo doma Xbox či PlayStation, tak to automaticky neznamená, že nevlastní i PC, nebo o jeho koupi neuvažuje. PC Building Simulator tak bude nově k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One (Xbox Play Anywhere).
 
 
Vývojátoři PC Building Simulatoru postupem času navázali spolupráci s řadou předních výrobců počítačového hardwaru, takže díky tomu můžeme ve hře pro stavbu počítače použít procesory AMD a Intel, grafiky Radeon a GeForce a pak další produkty firem Asus, Corsair, EVGA, Gigabyte, InWin, MSI, Razer, NZXT a mnoha dalších. Je ostatně jasné, že hardwarové firmy budou mít zájem na tom, aby se do nabídky hry jejich produkty dostaly, neboť je pak i větší šance, že je lidé použijí pro svou reálnou sestavu. 
 
 
My si tak můžeme na svém virtuálním stole postavit počítač snů, i když pouze simulovaný. Jde pak i o to, že virtuálně složené komponenty by měly spolu dobře fungovat i v reálném světě, což platí třeba pro jejich naskládání do vybrané počítačové skříně, jakož i zcela základní kompatibilitu dle patic či vzájemné podpory. Ovšem těžko nám někdo zaručí, že se na to budeme moci opravdu vždy a zcela spolehnout. 
 
Počítá se zde také s možností využití RGB LED pro podsvícení nebo plně konfigurovatelných okruhů vodního chlazení, atd. A po sestavení počítače si jej budeme moci také spustit, otestovat v 3DMarku a dokonce se jej pokusit vyladit v BIOSu či pomocí utilit a přetaktovat. To už pochopitelně vůbec nemusí odpovídat realitě, jako spíše tomu, jaké jsou obecné zkušenosti s přetaktováním různých komponent s různě silným chlazením a podobně. 
 
Pro hračičky, kterým tak přemýšlení nad výběrem komponent pro jejich nové PC nedá spát, tak jde o zajímavého pomocníka v ceně 20 eur. Zda ale bude PC Building Simulator úspěšný i na konzolích, to se teprve uvidí. Možná že na nich zaujme spíše příběhový režim, v němž si budeme muset na své PC teprve vydělat ve strýčkově servisu počítačů, kde budeme opravovat cizí stroje. 
 
Zdroj: Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink
SpaceX Elona Muska plánuje už brzy spustit internetové připojení přes své satelity Starlink a jak to poprvé veřejně vyzkoušet lépe než tweety, kterými je Musk pověstný? Před pár hodinami se to povedlo a satelity podle všeho fungují.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem
Zatímco u nás se připravuje nutnost registrace všech dronů nad 250 gramů, čili v podstatě i hraček, americké letectvo půjde na věc jinak. K dispozici bude mít od firmy Raytheon zařízení, které dron sestřelí laserem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je? The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je?
The Outer Worlds od studia Obsidian můžeme považovat za duchovního nástupce série Fallout, s níž má společné některé mechanismy, ale i řadu lidí, kteří pracovali na vývoji. Hra už byla ohodnocena recenzenty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4 Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4
Společnost Blizzard by mohla najít malou úlevu od negativních reakcí svých fanoušků na aféru s hongkongským hráčem Blitzchung, a to v urychleném představení hry Diablo 4. Nové informace naznačují, že se tak asi stane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů
Na světlo světa se dostaly podrobnosti o tom, z čeho se skládají procesory AMD EPYC Rome, které tvoří celkem až devět samostatných čipů. Titěrný přitom není už samotný I/O čip, ale když se k tomu přičtou čiplety, vzniká monstrum. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek