www.svethardware.cz
>
>
>

Populární PC Building Simulator přichází na konzole

Populární PC Building Simulator přichází na konzole
, , aktualita
PC Building Simulator je na Steamu k dispozici už od roku 2017, kdy byl nabídnut ještě ve velice rané fázi vývoje, ovšem nyní je to už hotový titul s řadou DLC a pozitivním hodnocením. A světe div se, přichází také ve verzích pro herní konzole. 
K oblíbeným
reklama
Nyní si i uživatelé herních konzolí budou moci zahrát na stavbu herního PC, ovšem proč by ne, však pokud má někdo doma Xbox či PlayStation, tak to automaticky neznamená, že nevlastní i PC, nebo o jeho koupi neuvažuje. PC Building Simulator tak bude nově k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One (Xbox Play Anywhere).
 
 
Vývojátoři PC Building Simulatoru postupem času navázali spolupráci s řadou předních výrobců počítačového hardwaru, takže díky tomu můžeme ve hře pro stavbu počítače použít procesory AMD a Intel, grafiky Radeon a GeForce a pak další produkty firem Asus, Corsair, EVGA, Gigabyte, InWin, MSI, Razer, NZXT a mnoha dalších. Je ostatně jasné, že hardwarové firmy budou mít zájem na tom, aby se do nabídky hry jejich produkty dostaly, neboť je pak i větší šance, že je lidé použijí pro svou reálnou sestavu. 
 
 
My si tak můžeme na svém virtuálním stole postavit počítač snů, i když pouze simulovaný. Jde pak i o to, že virtuálně složené komponenty by měly spolu dobře fungovat i v reálném světě, což platí třeba pro jejich naskládání do vybrané počítačové skříně, jakož i zcela základní kompatibilitu dle patic či vzájemné podpory. Ovšem těžko nám někdo zaručí, že se na to budeme moci opravdu vždy a zcela spolehnout. 
 
Počítá se zde také s možností využití RGB LED pro podsvícení nebo plně konfigurovatelných okruhů vodního chlazení, atd. A po sestavení počítače si jej budeme moci také spustit, otestovat v 3DMarku a dokonce se jej pokusit vyladit v BIOSu či pomocí utilit a přetaktovat. To už pochopitelně vůbec nemusí odpovídat realitě, jako spíše tomu, jaké jsou obecné zkušenosti s přetaktováním různých komponent s různě silným chlazením a podobně. 
 
Pro hračičky, kterým tak přemýšlení nad výběrem komponent pro jejich nové PC nedá spát, tak jde o zajímavého pomocníka v ceně 20 eur. Zda ale bude PC Building Simulator úspěšný i na konzolích, to se teprve uvidí. Možná že na nich zaujme spíše příběhový režim, v němž si budeme muset na své PC teprve vydělat ve strýčkově servisu počítačů, kde budeme opravovat cizí stroje. 
 
Zdroj: Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře