PowerColor odhaluje grafickou kartu Devil 13 HD6970

PowerColor odhaluje grafickou kartu Devil 13 HD6970
, , aktualita
Společnost TUL vydá pod značkou PowerColor novou grafickou kartu Devil 13 HD6970 se dvěma BIOSy, nereferenčními takty a chladičem. Jak napovídá název, karta je založena na Radeonu HD 6970. Přichází s 12fázovým napájecím designem, kvalitními...
K oblíbeným
reklama
Společnost TUL vydá pod značkou PowerColor novou grafickou kartu Devil 13 HD6970 se dvěma BIOSy, nereferenčními takty a chladičem. Jak napovídá název, karta je založena na Radeonu HD 6970.
Přichází s 12fázovým napájecím designem, kvalitními kondenzátory, body pro zjištění napětí a chladičem se dvěma 92mm ventilátory, čtyřmi 8mm měděnými heatpipe a LED osvětlením. Je zde 1536 Stream procesorů, takt 880 MHz pro jádro (960 MHz při použití přetaktovaného BIOSu) a 256bitová paměťová sběrnice. Paměť GDDR5 s kapacitou 2 GB pracuje na frekvenci 5500 MHZ (5700 MHz v případě OC BIOSu).

Nakonec je zde podpora pro CrossFireX a pět grafických výstupů: dva DVI, dva mini DisplayPort a jeden HDMI. Přibalena je navíc sada šroubováků. Grafická karta PowerColor Devil 13 HD6970 se bude prodávat za prozatím neznámou cenu.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář