www.svethardware.cz
>
>
>
>

Přichází ovladače NVIDIA 361.75 WHQL, řeší problémy s Photoshopem a Illustratorem

Přichází ovladače NVIDIA 361.75 WHQL, řeší problémy s Photoshopem a Illustratorem
, , aktualita
NVIDIA si připravila pro grafické karty GeForce a jejich majitele nové ovladače GeForce Game Ready Driver v361.75 WHQL, které jsou určeny zvláště pro zbrusu nový Rise of the Tomb Raider a také řeší problémy s Photoshopem a Illustratorem.
K oblíbeným
reklama
GeForce Game Ready Driver v361.75 WHQL jsou tedy určeny pro dnes vypuštěnou hru Rise of the Tomb Raider a vedle toho také pro Tom Clancy’s The Division, která má být zpřístupněna na PC zítra, ale zatím jen v betaverzi. Tím to ale pochopitelně nekončí a jako obvykle tu máme nálož dalších vylepšení a optimalizací, jako jsou SLI profily a jiné.

Mezi novinky ovladačů 361.75 WHQL patří také podpora zapojení externí grafické karty přes rozhraní Thunderbolt 3, která tedy zatím ještě není zcela dokončena, a tak je k dispozici také v betaverzi. Tuto funkci budou podporovat všechna GPU ze série GTX 900 a dále i TITAN X a GeForce GTX 750 a 750 Ti.

Co se týče SLI profilů, ty jsou připraveny také pro nové hry Rise of the Tomb Raider a Tom Clancy’s The Division. Vedle nich své nové profily dostaly také Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Sebastien Loeb Rally Evo a Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Dále byl vylepšen software pro NView, PhysX, CUDA, HD Audio i samotná aplikace GeForce Experience.

Uživatelé aplikací od Adobe běžících pod Windows 10 také uvítají tyto nové ovladače, neboť ty mají řešit problémy v Photoshop CC a Illustrator CC. Ovladače řeší i bugy ve starších verzích operačního systému Windows, které jsou spojeny s hrami Call of Duty: Black Ops III a Just Cause 2 a grafickými kartami založenými na GPU GM204, tedy GTX 980 a GTX 970.

Ovladače NVIDIA GeForce Game Ready Driver v361.75 WHQL si tedy už můžete stáhnout.

Zdroj: TZ NVIDIA
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek