Procesorový chladič Thermaltake Frio Advanced pro OC

Procesorový chladič Thermaltake Frio Advanced pro OC
, , aktualita
Společnost Thermaltake předvedla nový procesorový chladič Frio Advanced, který je určen pro přetaktované sestavy a zvládnout má odvést až 230W odpadní teplo se svými dvěma 130mm ventilátory pracujícím na 800 - 2000 RPM (řízení pomocí PWM)....
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake předvedla nový procesorový chladič Frio Advanced, který je určen pro přetaktované sestavy a zvládnout má odvést až 230W odpadní teplo se svými dvěma 130mm ventilátory pracujícím na 800 - 2000 RPM (řízení pomocí PWM).

Jedná se o klasickou koncepci věžovitého chladiče s pěti duálními heatpipe o průměru 6 mm, které mají přímý kontakt s heatspreaderem procesoru, ovšem mezi nimi jsou mosty z hliníku, což již takový Cooler Master má vyřešeno.

Chladič také podporuje všechny dnešní sockety od AMD a také nejnovější Intel LGA 2011 pro procesory Sandy Bridge-E. Jeho rozměry jsou 131 x 122 x 159,2 mm (poslední je výška), hmotnost 954 gramů a jeho ventilátory dokáží vyvinout v uvedeném rozmezí otáček hlučnost 21 - 44 dBA (max. 88,77 CFM, 2,7 mm H2O).

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů