www.svethardware.cz
>
>
>
>

Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn

Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
, , aktualita
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
K oblíbeným
reklama
Prohlížeč Brave využívá měsíčně přes 25 milionů lidí a denně je to přes 8 milionů. 3,8 milionu z nich už využilo tokeny BAT (vlastní virtuální měna prohlížeče, kterou lze získat např. za shlédnutí reklamy) a do budoucna se plánuje značné rozšíření využití. Použít je bude možné např. v Brave Wallet, která přinese nativní implementaci peněženky pro kryptoměnu Ethereum. Bude podporována v mobilech i desktopech, přinese nové API, které nebude vyžadovat instalaci rozšíření, a má zde být i možnost kupovat kryptoměny za klasické měny, pomocí kreditní karet, bankovních převodů a peněženek v telefonech. A právě tokeny BAT by mohly sloužit např. k platbám za transakční poplatky.
 
Brave logo
 
To ale není vše. Kryptoměny lze obvykle směňovat na mnoha různých Decentralized EXchange (DEX). Součástí nových verzí prohlížečů bude DEX Aggregator, tedy jakýsi vyhledávač různých směnáren, takže uživatel může hledat např. ty nejlepší kurzy. BAT pak může opět sloužit k platbě poplatků, zajištění různých slev a podobně. Brave by chtěl BAT rozšířit i pro větší využití v e-commerce, pro VPN a soukromé komunikační platformy, mít to také jako platidlo v jiných odměňovacích systémech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí
Společnost Neuralink Elona Muska se snaží vyvinout rozhraní, které umožní přenášet signály z mozku do různých zařízení. Má pomoci např. paralyzovaným lidem znovu ovládat své končetiny. Prozatím ale umožňuje opicím hrát hru Pong.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače
Chtělo by se říci spíše "relativně levné", neboť přepínač či switch může být pro někoho zboží, za něž je ochoten utratit nanejvýš pár stovek. Rychlý Ethernet ale není levný, i když 130 dolarů za 2,5GbE switch už není tak moc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej
Facebook není v této době jediný, koho se týká další velký únik dat. Shodou okolností jde opět o cca půl miliardy uživatelských účtů, jejichž data jsou nyní k dispozici. Někdo se tak nyní snaží obohatit jejich prodejem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU
Nedávno by se nad tím nikdo nepozastavil, ale nyní působí reklama Intelu na mobilní procesory Core, v níž se ukazuje MacBook Pro, poněkud komicky. A to zvláště ve světle nové reklamní kampaně Intelu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře