Prolimatech odhalil modrý procesorový chladič Armageddon

Prolimatech odhalil modrý procesorový chladič Armageddon
, , aktualita
Společnost Prolimatech si připravila novou speciální verzi chladiče Armageddon, a to Blue Series. My jsme se na našem serveru však o tomto chladiči z roku 2010 ještě nezmiňovali, a tak je nyní dobrá příležitost si jej celý představit. Prolimatech...
K oblíbeným
reklama
Společnost Prolimatech si připravila novou speciální verzi chladiče Armageddon, a to Blue Series. My jsme se na našem serveru však o tomto chladiči z roku 2010 ještě nezmiňovali, a tak je nyní dobrá příležitost si jej celý představit.

Prolimatech Armageddon vypadá už na první pohled velmi dobře. Ve své silné měděné základně má naskládáno šest duálních heatpipe, které jsou pak nahoře uspořádány v zákrytu do jedné řady. Všechny jsou tak přímo vystaveny proudu vzduchu a mohou rovnoměrně rozvádět teplo do hliníkového těla chladiče.

Celkové rozměry chladiče jsou 144 x 50 x 160,3 mm a hmotnost 750 gramů. Dodává se bez ventilátorů, které si tak můžeme zvolit dle libosti, a to nejlépe jeden či rovnou dva 140mm modely. Chladič samotný pak můžeme nainstalovat na sockety LGA 775/1366/1155/1156/1150/2011, přičemž pro sockety AMD překvapivě určen není, což ostatně Prolimatech udává i u původního modelu (viz zdroj).

Nový Blue Series Armageddon bude k dispozici za 60 euro a na trh přijde na konci srpna.

Zdroj: TZ Prolimatech
reklama
Nejnovější články
Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl
Nejen u nás jsou výsledky státních zakázek na software často změtí programů plných chyb. Své si užívají i v arizonských vězeních. Software ACIS by měl zajišťovat evidenci vězňů i doby jejich propouštění, místo pomoci ale spíše škodí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře