www.svethardware.cz
>
>

První Blu-ray mechaniky již v červnu

První Blu-ray mechaniky již v červnu
, , aktualita
Blu-ray disky, hit dnešní doby, se konečnĕ dočkají svého uplatnění v PC. Společnost Panasonic začne zásobovat obchody Blu-ray mechanikami již v červnu. Koupíte je pod označením LF-MB121JD. Optické zařízení bude schopné číst BD (Blu-ray Disc),...
K oblíbeným
reklama
Blu-ray disky, hit dnešní doby, se konečnĕ dočkají svého uplatnění v PC. Společnost Panasonic začne zásobovat obchody Blu-ray mechanikami již v červnu. Koupíte je pod označením LF-MB121JD.

Optické zařízení bude schopné číst BD (Blu-ray Disc), DVD a CD média a zapisovat na BD-R, BD-RE, DVD±R/RW (i dvouvrstvá), DVD-RAM a CD-R/RW disky. Mechanika si poradí s 25GB a 50GB Blu-ray disky.Balení bude obsahovat samozřejmĕ software, pomocí kterého budete schopni zapisovat data na BD-R/RE disky. Cena nebyla společností Panasonic oficiálnĕ stanovena. Předpokládá se však, že za mechaniku utratíte zhruba $850 USD.

Panasonic také začne prodávat za přibližnou cenu 1500 USD Blu-ray přehrávač, který se pod označením DMP-BD10 dostane na pulty obchodů v září tohoto roku.

Zdroj: www.reghardware.co.uk
reklama
Nejnovější články
Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila
Společnost Intel vyslala na trh po velice dlouhé době své první samostatné GPU v podobě Iris Xe Max. Jedná se prostě o čip DG1, který známe už dlouho, a to ve verzi pro mobilní počítače. Jak si stojí vedle konkurence?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu
Solární energie zažívá v některých zemích velký boom. Mezi ně patří i stát Jižní Austrálie, kterému se podařilo běžet pokrýt poptávku čistě jen solární energií. Šlo ale jen o krátkodobou záležitost, která se brzy může stát častější.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG? Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG?
Raja Koduri bude mít prezentaci na akci Samsung's Advanced Foundry Ecosystem Forum pořádané (jak jinak) jihokorejským Samsungem, který je jeden ze dvou adeptů na výrobu čipů Xe-HPG pro Intel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz
Patrick Schur se na Twitteru podělil o informace o vývojových verzích grafik Asus Strix, které nesou čip Navi 21 XT. Vypadá to na velice slušné takty při TGP 289 W, takže co nového se dozvíme? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GitHub kvůli RIAA odstranil YouTube-DL, knihovnu pro stahování YT videí GitHub kvůli RIAA odstranil YouTube-DL, knihovnu pro stahování YT videí
GitHub byl nucen odstranit ze svých stránek zdrojové kódy populární knihovny pro stahování YouTube videí, YouTube-DL. Ta často sloužila k neoprávněnému vytváření a distribuci kopií autorsky chráněného obsahu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář