www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

QNAP QTS 4.5.1 přináší migraci VM, Wi-Fi 6 i Azure AD DS

QNAP QTS 4.5.1 přináší migraci VM, Wi-Fi 6 i Azure AD DS
, , aktualita
QNAP představil novou verzi svého operačního systému QTS 4.5.1 pro své NASy. Nová verze přináší např. možnost migrace virtuálních strojů za běhu, podporuje i standard Wi-Fi 6 a WPA2 Enterprise.
K oblíbeným
reklama
Společnost QNAP opět aktualizuje operační systém QTS pro své NASy (ten jsme otestovali ve verzi 4.4.1). Nová verze má označení QTS 4.5.1 a přináší několik užitečných novinek. Jednou z nich je možnost změny virtuálního stroje za běhu. Pokud se tak mění software v NASu nebo hardware, uživatel může virtuální stroj přesunout na jiný NAS a ten bude dostupný po celou dobu bez výpadku. Nově jsou podporovány rozšiřující karty QXP-W6-AX200 Wi-Fi 6 PCIe, které zajišťují Wi-Fi 6 (802.11ax) a bezpečnostní standard WPA2 Enterprise.
 
QNAP QTS 4.5.1
 
QNAP NASy si nyní rozumí i s Microsoft Azure AD DS, což usnadňuje nastavení uživatelských účtů a povolení pro větší množství NASů. QuLog Center nyní dovoluje spravovat logovací záznamy z více NASů na jednom místě a vylepšen byl i management konzole. Administrátoři mohou při nemožnosti využití připojení do QTS přes HTTP/S přejít na připojení přes SSD i připojením klávesnice, myši a HDMI obrazovky přímo k NASu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cyberpunk 2077 už vede v tabulce Steamu Cyberpunk 2077 už vede v tabulce Steamu
Cyberpunk 2077 přijde na trh až 10. prosince, ovšem reklamní kampaň právě proto nyní už vrcholí a to má své následky, které jsou pro vývojáře veskrze příjemné. O hru je už nyní velký zájem, což se odráží ve statistikách Steamu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NZXT pozastavuje prodej skříní H1 kvůli obavám o bezpečnost NZXT pozastavuje prodej skříní H1 kvůli obavám o bezpečnost
Nestává se zrovna často, aby výrobce počítačových skříní zastavoval prodej svých produktů kvůli obavám o bezpečnost zákazníků. Těžko si vzpomenout na podobný případ, jako je právě ten s modelem NZXT H1. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Co prozradí BIOSy o chystaném Radeonu RX 6700 XT? Co prozradí BIOSy o chystaném Radeonu RX 6700 XT?
Radeony RX 6800 a 6800 XT jsou sice dobré, ale přece jen drahé karty, takže více zákazníků čeká spíše na to, jaké levnější novinky AMD nabídne. Na trh se přitom chystá třeba Radeon RX 6700 XT, o němž už více víc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte má nové BIOSy pro AMD Smart Access Memory a Rage Mode Gigabyte má nové BIOSy pro AMD Smart Access Memory a Rage Mode
Společnost Gigabyte přišla s novými verzemi BIOSů pro své desky s čipovými sadami AMD 500 Series, které nově podporují AMD Smart Access Memory a Rage mode. Těšit se tak můžeme na porci výkonu navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Brazilské nemocnici unikla data 16 mil. lidí, může si za to sama Brazilské nemocnici unikla data 16 mil. lidí, může si za to sama
Úniky dat nejsou nic výjimečným, ale není příliš obvyklé, že se o jejich únik doslova postará sama organizace. Takto se to povedlo jedné brazilské nemocnici, která zveřejnila data na serveru GitHub.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala