www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP TS-932PX: 9pozicový NAS s místem pro SSD cache a 2×10GbE

QNAP TS-932PX: 9pozicový NAS s místem pro SSD cache a 2×10GbE
, , aktualita
Společnost QNAP představila také zajímavý 9pozicový NAS TS-932PX. Ten se může chlubit především velmi rychlým připojením 10GbE a 2.5 GbE, oba typy jsou tu rovnou dvojitě. Nechybí ani pozice pro SSD cache.
K oblíbeným
reklama
Nový NAS QNAP TS-932PX rozhodně nechce být pomalým úložištěm. I když tu máme jen 4jádrový procesor AnnapurnaLabs Alpine AL324 s nepříliš vysokou frekvencí 1,7 GHz (jde o jádra ARM Cortex-A57), tak z hlediska připojení jde opravdu o rychlíka. Je totiž vybaven nejen dvěma 2.5GbE porty, ale také dvěma 10GbE SFP+. K tomu se pak přidává trojice portů USB 3.2 Gen1 (jeden vepředu, dva vzadu).
 
QNAP TS-932PX
 
Jak už napovídá název, máme zde celkem 9 diskových pozic. 5 z nich je určeno pro 3,5" HDD (příp. 2,5" HDD/SSD), další čtveřice si poradí s 2,5" SATA SSD. Jsou totiž určeny pro provozování SSD cache. Nechybí podpora funkcí QTier, výkon a výdrž lze optimalizovat díky SSD over-provisioning. Samozřejmostí jsou i aplikace HybridMount a VJBOD Cloud, dozorovací řešení QVR Pro nebo zálohování přes Hybrid Backup Sync.
 
QNAP TS-932PX
 
NAS TS-932PX-4G je vybaven jedním 4GB SO-DIMM DDR modulem, maximálně pojme jeden 16GB modul. Rozměry činí 182,7×224,6×224,1 mm, hmotnost je pak 3,39 kg. NAS využívá 120W napájecí zdroj, chlazení pak zajišťuje 140mm ventilátor. Hlučnost by se pak měla pohybovat okolo 18,6 dB(A).
 
Zdroj: qnap.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář