www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP uvádí aplikaci Cinema28 pro streaming multimédií po celém domě

QNAP uvádí aplikaci Cinema28 pro streaming multimédií po celém domě
, , aktualita
QNAP na svých NAS nabízí různé aplikace pracující s multimédii, což jsou Photo Station, Video Station a Music Station. Nyní je nahradí jediná aplikace Cinema28, která tak poslouží jako centrum pro vysílání multimédií do všemožných zařízení. 
K oblíbeným
reklama
Cinema28 je tak označena za "vícezónovou multimediální aplikaci, která zajišťuje zábavu po celém domě" a dokáže zajistit přehrávání i streaming multimédií a další funkce, které máme spojeny s aplikacemi Photo Station, Video Station a Music Station operačního systému QTS v zařízeních NAS od QNAP. 
 
 
Nová aplikace je tak určena především pro domácnosti, které mohou snadněji využít uložená multimédia na centrálním NAS k tomu, aby si je přehráli na různých zařízeních, což může být počítač, k síti připojená reprosoustava, televizor, tablet či třeba telefon. 
 
QNAP slibuje, že v aplikaci Cinema28 je vysílání multimédií intuitivnější, snazší a uživatelé mohou spravovat a přehrávat všechny své mediální soubory z jednoho rozhraní. Připravena je samozřejmě také možnost překódování, takže pokud máte uložen třeba film v rozlišení 4K, není třeba jej v něm vysílat na malou obrazovku telefonu a namísto toho jej samotný NAS převede do nižšího rozlišení, což se bude hodit zvláště v případě, kdy k datům přistupujeme mimo svou lokální síť, čili přes Internet. 
 
Rozhraní aplikace Cinema28 také umožní rychle zobrazit stav každého zařízení a přihlášené uživatele i aktuálně přehrávané médium. Je tu také plná integrace Qsirch pro vyhledávání s využitím klíčových slov a filtrů. A pokud máte v blízkosti NAS reproduktory vybavené rozhraním Bluetooth, postačí NAS vybavit USB klíčem s tímto rozhraním. Pro přehrávání videa bude možné využít také HDMI port, HD Player, zařízení s podporou DLNA, Apple TV a Chromecast.
 
Cinema28 je nyní k dispozici v QTS App Center a předem je nutné nainstalovat z QTS App Center doplněk (add-on) Media Streaming. Nutné je také provozovat NAS se systémem verze QTS 4.3.0 nebo novějším. 
 
Zdroj: TZ QNAP


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek
Jistě vám neunikly dvě smrtelné nehody Boeingu 737 MAX 8 v poslední době, při kterých dohromady zemřelo téměř 350 lidí. Mohly za ně peníze. Aerolinky totiž šetřily a nepřiplatily si za důležitou bezpečnostní výbavu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu
Na internetu se dnes streamuje všechno. Dva Korejci se tak rozhodli, že budou šmírovat hotelové hosty a do mnoha hotelů po Jižní Koreji instalovali tajné kamery, kterými natáčeli hosty a záznamy prodávali na internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala