www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP uvedl NAS TS-451D2 s Celeronem

QNAP uvedl NAS TS-451D2 s Celeronem
, , aktualita
Společnost QNAP pokračuje v uváděný nových NASů a představuje model TS-451D2. Název napovídá, že půjde o 4diskový systém. Uvnitř najdeme 2jádrový procesor Intel Celeron, nechybí ani HDMI výstup a podpora virtuálních strojů.
K oblíbeným
reklama
Od QNAPu tu máme poslední dobou mnoho nových NASů a další novinkou je model TS-451D2. Tento model najde své využití doma i v menších podnicích. Obsahuje 4 pozice pro 3,5" disky s rozhraním SATA 6Gb/s, ale použít můžete i 2,5" HDD nebo SSD. Najdeme zde 2jádrový 64bitový x86 procesor Intel Celeron J4025 s frekvencí 2,0 GHz, jehož Turbo činí 2,9 GHz. Procesor má integrované GPU Intel HD Graphics 600 a podporuje také hardwarové překódování videa. K dispozici budou dvě verze, TS-451D2-2G se 2 GB RAM (SO-DIMM DDR4) nebo TS-451D2-4G se 4 GB RAM. Možné je osadit dva moduly do dual-channelu s kapacitou maximálně 8 GB. Podporováno je šifrování Intel AES-NI.
 
QNAP TS-451D2
 
Pokud jde o připojení, dostalo se tu na dva gigabitové porty (RJ-45), dále tu nalezneme 4 porty USB 3.2 Gen1 a jeden výstup HDMI 2.0, který podporuje Cinema 4K video s rozlišením 4096×2160 pixelů při 60 Hz a 4K streamování. Rozměry novinky činí 165,3×160×219,4 mm a váží 2,09 kg (s disky 3,02 kg). Zdroj má 90 W a o chlazení se stará jeden 120mm ventilátor, což umožňuje dosáhnout hlučnosti 18,5 dB(A).
 
QNAP TS-451D2
 
Samozřejmostí jsou technologie a funkce jako HBS (Hybrid Backup Sync) pro cloudové zálohování. QuDedup pak zajišťuje deduplikaci dat a nechybí ani např. aplikace QuMagie pro správu fotografií s využitím AI. Využití může najít i virtualizace pomocí Virtualization Station, Container Station a dokonce je možné z NASu udělat menší centrálu pro bezpečnostní kamery s funkcemi QVR Pro a Surveillance Station.
 
Zdroj: qnap.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře