reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Quantum nabízí své výrobky Online

, , zpráva
Nový způsob prodeje na obzoru.....
Praha, Ženeva, 4. 10. 1999 – Společnost Quantum odstartovala v Německu pilotní program Quantum Online, kterým hodlá podpořit prodej svých výrobků. Tato služba poskytuje zákazníkům společnosti Quantum novou cestu k produktům pro ukládání dat – vyhrazený WWW-server a centrum telefonických služeb. Quantum Online přijímá objednávky na všechny výrobky přímo od prodejců, menších výrobců osobních počítačů a od prodejců s přidanou hodnotou. Objednávky přijaté prostřednictvím WWW-stránek nebo centrem telefonických služeb jsou předávány k vyřízení německým distributorům.

“S německými i ostatními evropskými distributory máme velice úzké vztahy a těší nás, že můžeme vytvářet nadstavby na kvalitní infrastruktuře vybudované těmito partnery. Quantum Online podporuje všechny partnery a jejich zákazníky, a dále tak zvyšuje výkonnost distribučního řetězce,” uvedl Jean-Charles Herpeux, viceprezident pro Evropu, Střední východ a Afriku.

I když je služba dostupná zatím pouze pro německé zákazníky, Quantum plánuje rozšířit službu do celé Evropy začátkem roku 2000. Službu Quantum Online již dnes plně podporují evropské distribuční společnosti včetně společností Actebis, C2000, Ingram/Macrotron, Karma, Mainstor, Peacock a Raab Karcher.

Služba Quantum Online je přímou odezvou na potřeby zákazníků a vznikla na základě rozsáhlého průzkumu trhu a konzultací s distributory a prodejci společnosti Quantum. Průkopnická iniciativa společnosti Quantum rovněž odráží rychlé změny na trhu: během pouhých dvou let 1998 a 1999 vzrostl celosvětový odhad počtu uživatelů Internetu o 55 % a příjmy z online obchodování dosáhly v Německu, které je v této oblasti největším evropským trhem, přibližně 545 milionů dolarů za rok. Časopis Businessweek odhaduje, že v Evropě je 13 000 center telefonické podpory.

Tisková zpráva Quantum

reklama
reklama
reklama