reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Radek Bábíček

Vše od autora | Jen články a recenze

Nejtěžší kalibr přímo od ASUSu

Firma Asus již obohatila náš trh o nejeden kvalitní výrobek. Je více než chvályhodné, že v tomto trendu pokračuje i nadále. Její nejnovější a zatím nejvýkonnější komponenta má název ASUS V8200 T5 DeLuxe.
27.12.2001, Radek Bábíček12

Střední třída ATI - Radeon 7200

Je tomu již řadu let, co výrobky firmy ATI zdomácněly na našem trhu. Mezi hlavní obchodní artikl se u této značky řadí grafické karty. V neposlední řadě je top produktová řada ATI Radeon, která se vyrábí v mnoha variantách s různě výkonnými čipy. Díky tomu je společnost ATI schopna pokrýt velmi široký okruh svých zákazníků a stále oslovovat nové. Mezi jedny z posledních modelů patří i námi testovaný Radeon 7200.
26.12.2001, Radek Bábíček8

Slabší z Titánů

Také byste chtěli mít ve svém počítači grafickou kartu s čipem GeForce 3 a nechce se vám přitom za ni vydávat patnáct a více tisíc korun? Tak si pořiďte novou grafickou kartu s odlehčenou řadou GeForce 3 Ti 200. K nám se do redakce dostala grafická karta Leadtek, která obsahovala právě tento zmiňovaný grafický čip.
25.12.2001, Radek Bábíček8

Recenze kapesního počítače Psion REVO

Dnes Vám přinášíme recenzi kapesního počítače Psion Revo, který je i přes své relativně malé rozměry vybaven klávesnicí.
24.12.2001, Radek Bábíček

EPOC a synchronizace

Dnes si povíme něco málo o synchronizaci dat mezi kapesními počítači PSION s operačním systémem EPOC a klasickými stolními PC s operačním systémem Windows.
18.12.2001, Radek Bábíček
Sestava s procesorem AMD ATHLON 1800+ mezi námi

Sestava s procesorem AMD ATHLON 1800+ mezi námi

Stříbrným provedením a hlavně hrubým výkonem je charakteristická sestava Brave Black Line s procesorem AMD Athlon XP 1800+, kterou nám zapůjčila k testování firma Proca. A věřte, že jsme se na ní dostatečně vyřádili.
13.12.2001, Radek Bábíček15

Když se řekne EPOC

Dnes jsme se podívali na operační systém EPOC, který se tradičně používá u kapesních počítačů PSION a nověji je také použit u komunikátoru Nokia 9210. Rozhodně se tedy nejedná o zastaralý operační systém a v budoucnosti se s ním budeme jistě dále setkávat.
7.12.2001, Radek Bábíček

Přehled monitorů na českém trhu

Jestliže právě teď stojíte před otázkou výběru nového monitoru, tak vám rozhodně není co závidět. Na trhu je v současné době nepřeberné množství značek a typů s nejrůznějšími parametry nebo doplňky. Pokud se do této problematiky zahloubáte trochu víc, tak by se dalo říct, že je to skoro k zbláznění. Jak si má chudák uživatel vybrat ten pravý?
1.11.2001, Radek Bábíček71