www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer BlackWidow Chroma: pestrobarevná mechanická klávesnice

Razer BlackWidow Chroma: pestrobarevná mechanická klávesnice
, , aktualita
Známý výrobce herních počítačových periferií, společnost Razer, si připravil novou mechanickou klávesnici BlackWidow Tournament Edition Chroma. Ta je vybavena barevným podsvícením, které nabídne plnou RGB paletu barev.
K oblíbeným
reklama
Klávesnice s barevným LED podsvícením jednotlivých kláves se tak na trhu utěšeně množí a Razer BlackWidow Chroma se tedy stává jednou z nich. Je to plně mechanická klávesnice využívající firemní tlačítka, jež jsou obdobou Cherry MX a slibují životnost 60 milionů stisků a na výběr je mezi verzí s 50gramovým odporem a hmatovou odezvou a pak tu jsou jednodušší bez odezvy a s odporem 45 gramů při stisku.

Dále tu máme software Razer Synapse, který poslouží k nastavení klávesnice, i když na nevypadá, že by vedle podsvícení nabídla nějaké speciální funkce. Jde o zástupce klávesnic bez numerické části, který není ani vybaven žádnými speciálními klávesami. Veškeré speciální funkce jsou tak na klávesách F a jde o ovládání zvuku, multimédií a podsvícení.

Nicméně Razer Synapse umožní programovat funkce i běžných kláves, takže nepotřebuje k tomu žádné speciální přídavné. Vedle tohoto modelu ale existuje také Razer BlackWidow Chroma v lépe vybavené verzi, která již má numerický blok a k tomu navíc u levého okraje sloupec pěti programovatelných kláves. Navíc má ve výbavě i průchozí USB konektor a dva audio konektory pro sluchátka a mikrofon. Ta se u nás již prodává za cca 4300 Kč, takže nejde o nic levného. Zaplatíme si především za mechanická tlačítka a podsvícení.
 
Více se o těchto modelech dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).
 
Zdroj: TZ Razer


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek