www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Lancehead: bezdrátová myš vhodná prý i pro eSports

Razer Lancehead: bezdrátová myš vhodná prý i pro eSports
, , aktualita
Bezdrátové myši obvykle nejsou považovány za ideální náčiní pro aktivní hráče. Razer se ovšem tento zvyk snaží změnit a uvádí myš Lancehead, u které slibuje minimální latenci. Vhodná by tedy měla být i pro profesionální hraní na turnajích.
K oblíbeným
reklama
Začátkem letošního roku byla představena bezdrátová herní myš Roccat Leadr a nyní se na tenký led pouští také Razer, který představil nový model Lancehead. Také tato myš se obejde bez drátu, přitom by měla nabídnout vlastnosti, se kterými obstojí také u profesionálních hráčů eSports. Spolehlivost a nepostřehnutelnou prodlevu má zajistit nová technologie Adaptive Frequency, která automaticky přepíná mezi nejsilnějšími dostupnými frekvencemi v pásmu 2,4 GHz. Kromě toho je připraven optický senzor 5G nabízející citlivost až 16 000 DPI, rychlost snímání 210 IPS a akceleraci 50 G.

Nechybí nové mechanické spínače s životností až 50 milionů kliknutí, které Razer navrhl se společností Omron. Pomocí dvou tlačítek je možné rychle změnit hodnotu DPI. Razer Lancehead je zároveň první myší fungující ve spojení se softwarem Razer Synapse Pro, který bude teprve vydán v beta verzi (pokud uživatel nebude mít zájem o testování, může zůstat u původního Razer Synapse). Nový software umožní hráči nastavit vlastnosti periferií podle jeho představ a profily potom uložit zároveň do cloudu i vnitřní paměti v myši, takže k nim bude mít přístup z jakéhokoliv počítače, a to dokonce bez internetového připojení.

Razer Lancehead se začne na světových trzích prodávat na přelomu května a června. Zájemci by si měli připravit částku okolo 150 eur, to znamená 4 000 Kč. Pokud by hráč nevěřil prohlášením v reklamních materiálech a tiskových zprávách, může zvolit „drátovou“ variantu Razer Lancehead Tournament Edition, která už se začala prodávat na některých trzích s cenovkou 90 eur, v přepočtu asi 2 400 Kč.

Zdroj: Razerzone.com
reklama
Nejnovější články
Intel a inovace v pouzdření: EMIB, Foveros Omni a Direct Intel a inovace v pouzdření: EMIB, Foveros Omni a Direct
Intel nám toho včera naservíroval mnoho, takže pokračujeme v krasojízdě a tentokrát půjde především o inovace v pouzdření čipů. To je nedílným předpokladem pro zajištění dalšího výrazného pokroku a nám tu půjde o technologie Foveros.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel PowerVia, RibbonFET a pokročilá EUV se blíží Intel PowerVia, RibbonFET a pokročilá EUV se blíží
Dnes jsme se již podívali na přehled nejbližších výrobních procesů a nyní se více zaměříme na chystaný proces Intel 20A. Jeho označení dokazuje, že na nanometry Intel přece jen opravdu nezapomněl. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Budoucnost výroby v Intelu: nanometry jdou stranou, přichází angstrom Budoucnost výroby v Intelu: nanometry jdou stranou, přichází angstrom
Intel včera v noci vypustil do světa hodnotné informace o vývoji svých výrobních procesů i procesorových generací. My se nejdříve podíváme právě na výrobní procesy, které se Intel opravdu rozhodl přejmenovat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Tesla má rekordní čistý zisk přes 1,1 mld. USD Tesla má rekordní čistý zisk přes 1,1 mld. USD
Společnost Tesla Elona Muska může opět slavit. I když jí mnozí predikovali brzký krach, firma předvedla další rekordní čtvrtletí. Je to dokonce poprvé, co se čistý zisk dle GAAP přehoupl přes hranici 1 mld. USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek