www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini

Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini
, , aktualita
Razer vzal další myš ze své nabídky a představil její zmenšenou verzi. Tentokrát se jedná o model DeathAdder V2, který se v nové variantě vyznačuje nejen nízkými rozměry, ale také hmotností. Velká část těla myši získala protiskluzovou úpravu.
K oblíbeným
reklama
Výrobci si stále častěji uvědomují, že ne každý hráč potřebuje velkou herní myš. Pokud má menší dlaň, bude se mu pohodlně používat myš s nižšími rozměry, která je navíc praktičtější při cestování. Nehledě na to, že neustále roste také komunita hráček. Razer proto začal nabízet zmenšené verze svých herních myší. V březnu představil model Viper Mini a nyní v tomto trendu pokračuje s novinkou DeathAdder V2 Mini. Jak napovídá název, vychází z již prodávaného modelu DeathAdder V2 a hlavním rozdílem jsou právě snížené rozměry. Zmenšená verze měří 114,3 x 55,8 x 38,1 mm, zatímco původní model se vyznačuje rozměry 127 x 61,7 x 41,6 mm. Po odtučňovací kůře navíc myš váží pouhých 62 g, tedy o 20 g méně.
 
 
Samotný design ovšem zůstal velmi podobný, jen v menším měřítku. Myš si ponechala svůj tvar, který díky prohnutí uprostřed připomíná přesýpací hodiny. Pokud by vám matný povrch připadal příliš kluzký, najdete v balení také protiskluzovou polyuretanovou pásku s lepící vrstvou 3M, která pomůže dosáhnout pevnějšího úchopu. Výrobce dodal čtyři kusy pásky, které jsou určeny pro obě boční strany a také tlačítka myši. Záleží tedy jen na uživateli, zda využije všechny nebo jen některé části pásky. Razer tento problém řeší také u dalších myší a zahájil prodej protiskluzových pásek pro modely Viper, Viper Mini, Viper Ultimate, Basilisk Ultimate, Basilisk V2, Basilisk X Hyperspeed a DeathAdder V2. Samostatná sada vyjde na 10 dolarů, ale pouze DeathAdder V2 Mini obsahuje toto příslušenství již v základním balení.
 
 
Zmenšená verze myši se proti originálu neliší pouze rozměry, ale rovněž některými specifikacemi. Výrobce použil méně výkonný optický senzor s rozlišením 8 500 DPI místo původních 20 000 DPI. Citlivost myši lze přepínat pomocí jediného tlačítka, i když DeathAdder V2 v plné velikosti obsahuje dvě tlačítka pro přizpůsobení DPI. Počet programovatelných tlačítek se snížil z osmi na šest. Dvě hlavní tlačítka používají optické spínače s životností až 70 milionů kliknutí. Mezi další parametry patří rychlost 300 IPS a akcelerace 35G, vestavěná paměť potom umožňuje uložit uživatelské profily. Spodní část myši je vyrobena z polymeru PTFE, který by měl zajistit výborný pohyb po podložce.
 
Nesmí chybět RGB podsvícení Razer Chroma integrované v logu výrobce, které nabízí 16,8 milionu barev. Zajištěna je také kompatibilita se softwarem Razer Synapse 3 a o spojení s počítačem se stará 1,8 m dlouhý kabel Speedflex. Herní myš DeathAdder V2 Mini se začíná prodávat za 50 dolarů, v přepočtu necelých 1 200 Kč bez DPH.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář