www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini

Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini
, , aktualita
Razer vzal další myš ze své nabídky a představil její zmenšenou verzi. Tentokrát se jedná o model DeathAdder V2, který se v nové variantě vyznačuje nejen nízkými rozměry, ale také hmotností. Velká část těla myši získala protiskluzovou úpravu.
K oblíbeným
reklama
Výrobci si stále častěji uvědomují, že ne každý hráč potřebuje velkou herní myš. Pokud má menší dlaň, bude se mu pohodlně používat myš s nižšími rozměry, která je navíc praktičtější při cestování. Nehledě na to, že neustále roste také komunita hráček. Razer proto začal nabízet zmenšené verze svých herních myší. V březnu představil model Viper Mini a nyní v tomto trendu pokračuje s novinkou DeathAdder V2 Mini. Jak napovídá název, vychází z již prodávaného modelu DeathAdder V2 a hlavním rozdílem jsou právě snížené rozměry. Zmenšená verze měří 114,3 x 55,8 x 38,1 mm, zatímco původní model se vyznačuje rozměry 127 x 61,7 x 41,6 mm. Po odtučňovací kůře navíc myš váží pouhých 62 g, tedy o 20 g méně.
 
 
Samotný design ovšem zůstal velmi podobný, jen v menším měřítku. Myš si ponechala svůj tvar, který díky prohnutí uprostřed připomíná přesýpací hodiny. Pokud by vám matný povrch připadal příliš kluzký, najdete v balení také protiskluzovou polyuretanovou pásku s lepící vrstvou 3M, která pomůže dosáhnout pevnějšího úchopu. Výrobce dodal čtyři kusy pásky, které jsou určeny pro obě boční strany a také tlačítka myši. Záleží tedy jen na uživateli, zda využije všechny nebo jen některé části pásky. Razer tento problém řeší také u dalších myší a zahájil prodej protiskluzových pásek pro modely Viper, Viper Mini, Viper Ultimate, Basilisk Ultimate, Basilisk V2, Basilisk X Hyperspeed a DeathAdder V2. Samostatná sada vyjde na 10 dolarů, ale pouze DeathAdder V2 Mini obsahuje toto příslušenství již v základním balení.
 
 
Zmenšená verze myši se proti originálu neliší pouze rozměry, ale rovněž některými specifikacemi. Výrobce použil méně výkonný optický senzor s rozlišením 8 500 DPI místo původních 20 000 DPI. Citlivost myši lze přepínat pomocí jediného tlačítka, i když DeathAdder V2 v plné velikosti obsahuje dvě tlačítka pro přizpůsobení DPI. Počet programovatelných tlačítek se snížil z osmi na šest. Dvě hlavní tlačítka používají optické spínače s životností až 70 milionů kliknutí. Mezi další parametry patří rychlost 300 IPS a akcelerace 35G, vestavěná paměť potom umožňuje uložit uživatelské profily. Spodní část myši je vyrobena z polymeru PTFE, který by měl zajistit výborný pohyb po podložce.
 
Nesmí chybět RGB podsvícení Razer Chroma integrované v logu výrobce, které nabízí 16,8 milionu barev. Zajištěna je také kompatibilita se softwarem Razer Synapse 3 a o spojení s počítačem se stará 1,8 m dlouhý kabel Speedflex. Herní myš DeathAdder V2 Mini se začíná prodávat za 50 dolarů, v přepočtu necelých 1 200 Kč bez DPH.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD EPYC "Genoa": až 96 jader Zen 4 na LGA 6096 AMD EPYC "Genoa": až 96 jader Zen 4 na LGA 6096
Mimo jiné i superpočítač El Capitan s plánovaným výkonem 2 ExaFLOPS by měl být založen na procesorech AMD Genoa, které se nyní už rýsují s výbavou až 96 jader Zen 4. Chystá se tak AMD opět plošně zvyšovat počet jader svých CPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek