www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer se pouští do výroby počítačových skříní, jaké jsou jeho novinky?

Razer se pouští do výroby počítačových skříní, jaké jsou jeho novinky?
, , aktualita
Společnost Razer známe jako výrobce herních periferií a notebooků a jako takový ani nemá moc daleko k výrobě počítačových skříní. Nyní si připravil úvodní dvojici, a to skříně ATX a ITX série Tomahawk.
K oblíbeným
reklama
Razer Tomahawk se budou řadit mezi dražší skříně. Model ATX dostal cenovku 200 dolarů a Mini-ITX pak 180 dolarů. Nevypadá to přitom, že by Razer dokázal vystoupit z řady jiných výrobců skříní něčím opravdu originálním. Snad až na to, že tu jsou obě bočnice prosklené a jejich pant je umístěn na zadní hraně skříně. 
 
 
Skříně jsou také pochopitelně vybaveny RGB podsvícením a velice bychom se divili, kdyby tomu bylo jinak. Můžeme si také vzpomenout na skříň Tomahawk Elite, kterou Razer ukázal již na CES 2019, ale pouze jako koncept. Na trh nakonec přichází až tyto dvě skříně, jež ve skutečnosti mohla pro Razer navrhnout společnost NZXT, se kterou dříve spolupracoval, ale to je otázka. V každém případě budou oba nové modely vyslány na trh 5. listopadu. 
 
 
Oba nové modely jsou vyrobeny z 0,8mm oceli SPCC, když pomineme plast a sklo. Sdílejí konfiguraci předních I/o, a to dva USB 3.2 plus jeden typu C, dva audio konektory, Reset a Power. RGB podsvícení pochopitelně zajistí Razer Chroma s nabídkou synchronizace s dalšími produkty. Přední logo Razeru ale může zářit pouze zeleně. 
 
Tomahawk A1 ATX váží 13,5 kg a má rozměry 50 x 24 x 48 cm, sedm slotů pro karty, tři 3,5" pozice a dvě 2,5". Pro GPU má připraveno dost místa (384 mm), zdroj může být hluboký až 210 mm a nahoru lze vecpat až 360mm radiátor. 
 
Tomahawk M1 Mini-ITX zvládne sice jen malý formát desky s rozměry 170 x 170 mm a vedle něj je omezen na zdroje SFX a SFX-L, ale GPU může být dlouhé až 320 mm a pak je tu místo pro tři 2,5" zařízení a 240mm radiátor. Hmotnost činí 5,8 kg a rozměry 32 x 20 x 37 mm.
 
Zdroj: Razer


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC
Lidí, kteří vyhodili pevné disky s Bitcoiny, je mnoho. Dalším z nich je jeden obyvatel Newportu, který měl na disku několik tisíc Bitcoinů. O nález se chce podělit s městem, pokud mu dovolí ho vykopat ze skládky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A
V nabídce herních monitorů společnosti Asus se objevil nejen velký 32" model ROG Swift PG32UQ, ale i menší 28" varianty TUF Gaming VG28UQL1A a 27" ROG Swift PG279QM. Ten druhý zvládne 240 Hz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE
Na letošním CES 2021 se objevilo několik nových routerů s podporou Wi-Fi 6E. Mezi nimi byly i modely od společnosti TP-Link. Najdeme mezi nimi i Archer AX206 se dvěma 10GbE porty pro velmi rychlé drátové připojení.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
ViewSonic uvádí nové herní LCD a vysvětluje, proč tu stále není OLED ViewSonic uvádí nové herní LCD a vysvětluje, proč tu stále není OLED
Společnost ViewSonic vypouští na trh nové herní monitory, které mají vesměs displeje založené na technologii IPS. Firma ale loni ukázala 55" OLED prototyp herního monitoru, takže byla nasnadě otázka, proč žádný takový ještě nepřišel. 
15.1.2021, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
Intel s rozhodnutím o outsourcingu počká až na nového CEO Gelsingera Intel s rozhodnutím o outsourcingu počká až na nového CEO Gelsingera
Není pochyb o tom, že Intel zcela vážně chce outsourcovat výrobu některých svých produktů, ovšem jak se ukazuje, v tomto ohledu ještě nebylo nic rozhodnuto. Bob Swan totiž chce počkat s rozhodnutím až na nového výkonného ředitele.
15.1.2021, aktualita, Jan Vítek